Bez przemocy dla zwierząt.
Bardzo chciałabym was poprosić o podpisanie tej petycji. Chodzi mi o to żeby likwidować przemoc wobec zwierząt w sposób podwyższania kar dla morderców i katów zwierząt. Zwierzęta są bezbronne i mało silne, a człowiek to wykorzystuje dlatego petycja ta ma taki cel. Dla ciebie to tylko wypełnienie formularza, a dla małych lub dużych bezbronnych zwierząt szansa na dłuższe i lepsze życie. Z góry bardzo dziękuje.
Skontaktuj się z autorem
Ogłoszenie od administratora tej strony internetowejZamknęliśmy petycję i usunęliśmy informacje osobiste sygnatariuszy.Zgodnie z obowiązującym w Unii Europejskiej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO) wymagana jest legalna podstawa przechowywania danych osobowych, a ponadto informacje te mają być przechowywane możliwie jak najkrócej. |
| Zaloguj się, aby zarządzać swoją petycją. |
Milczenie nie powoduje zmiany.
Autor tej petycji zajął stanowisko i podjął działanie. Zrobisz to samo?
Inne petycje, które mogą cię zainteresować
Zapewniamy bezpłatną platformę do publikowania petycji online. Stwórz profesjonalną petycję on-line za pomocą naszego serwisu. Petycje są publikowane w mediach każdego dnia, więc stworzenie petycji jest świetnym sposobem, na zwrócenie uwagi opinii publicznej i organów decyzyjnych.