Uwolnijcie Chrystusa Króla

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Uwolnijcie Chrystusa Króla


Gość

#101

2013-07-02 19:47

Ja w ogóle nie rozumiem,dlaczego o.Paulini schowali obraz CHRYSTUSA KRÓLA do Skarbca!zamiast od razu zawiesić Go w miejscu godnym naszego PANA.Jak dawno można by już wtedy wyprosić ratunek dla naszej biednej Ojczyzny,i łaski dla naszego narodu,które może są wstrzymane.JEZU,KRÓLU I BOŻE NASZ,PRZEPRASZAMY CIĘ ZA TO I PROSIMY-PRZEBACZ NAM!

Gość

#102 To jakaś paranoja

2013-07-16 20:23

Jestem księdzem. Znalazłem się tu przez przypadek. Przejrzałem komentarze tej inicjatywy. To jakaś paranoja!

Gość

#103

2013-07-22 12:58

Chcę, aby ten przepiękny obraz Króla Polski był dla wszystkich dostępny

Gość

#104

2013-07-30 10:33

Wszystko wskazuje na to,że są w Polsce struktury decyzyjne, które blokują intronizację Chrystusa Króla Polski. Episkopat stanowi władzę absolutną w kościele polskim, który nie liczy się z wiernymi i robi im wodę z mózgu starając się wmówić, iż intronizacji Chrystusa Króla każdy dokonuje w swoim sercu. Wygląda na to, że jedynym sposobem aby dokonać intronizacji CHRUSTUSA KRÓLA POLSKI jest walka werbalna i protesty przeciwko stanowisku episkopatu w tej sprawie. Dzięki Bogu za internet, z którego można się wiele dowiedzieć o tej całej przedziwnej sprawie, bo przecież radio katolickie milczy. Pytanie tylko, dlaczego?
Szczęść Boże

Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2013-07-30 13:13


Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2013-08-12 14:53


Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2013-09-01 02:49


JD

#108 Re: To jakaś paranoja

2013-09-01 03:13

#102: - To jakaś paranoja

Czcigodny księże, to nic nadzwyczajnego, nie zna Czcigodny ksiądz Ewangelii oraz Modlitwy Pańskiej, z niewiedzy księdza korzysta szatan. To jest norma np. w Episkopacie wśród hierarchów, gdzie jest wielu AKTUALNYCH agentów oraz ludzi, którzy nie mając autentycznej godności kapłańskiej są nazywani kapłanami /zboczenia seksualne/. Natomiast to czcigodne towarzystwo nie wie czym są Prawa Naturalne oraz nie potrafi nawet poprawnie wymienić Dekalogu. To jest szokujące, ale niestety tak to wygląda. Całymi garściami stręczą nam natomiast marksizm kulturowy w postaci bełkotu o "sprawiedliwości społecznej" /czyli o złodziejstwie/ a ostatnio o "miłości społecznej" /zdaje się, że mają podświadomie  na myśli orgie seksualne, bo trudno to sobie inaczej wyobrazić. Lenin chciał też urzędowego wprowadzenia tego typu "miłości społecznej", ale Nadjeżda Krupska była babą ostrą a zadrosną i wybiła mu to z jego łysego zidiociałego chorego łba/.

 

Jezus bardzo wyraźnie powiedział czego sobie życzy:

Ojcze Nasz /"ja i Ojciec jedno jesteśmy/,

Święć się imię Twoje,

Przyjdź Królestwo Twoje,

Bądź wola Twoja na ziemi /tak samo jak w niebie/,

/czyli ma być ustanowiony na ziemi prymat Praw Naturalnych /Prawo do Życia, prawo do Własności i Prawo do Wolności/ nad prawami stanowionymi.

Dlaczego intronizacja napotyka opór? Przecież przeciwnicy tego nie kryją: chodzi im o to aby przypadkiem nie został ustanowiony prawnie i wbity do świadomości pospólstwa prymat Praw Naturalnych nad prawami stanowionymi!!

 

PS

Cczigodny ksiądz nie bierze również pod uwagę tego, że Syn Królowej jest Królem /a nie sługą/.  Ale to już naprawdę argument dla kogoś bardzo otumanionego.

Musi Czcigodny ksiądz wybrać sobie Pana, bo nie można dwom panom służyć.

Komu Czcigodny ksiądz ma zamiar służyć ?

 

PS2

Jedyny przytyk i słuszny, to taki, że ktoś tu zbiera kasę za podpisy. Jest to bardzo niemoralne. Za takie inicjatywy człowiek posiadający sumienie nigdy nie weźmie ani grosza. Darmo otrzymaliście darmo dawajcie. To niestety z kolei daje podstawy do uzasadnionego podejrzenia, że do inicjatywy intronizacji przyłączają się sataniści. Niestety w tym chorym świecie mnóstwo ludzi choruje na chciwość. Księża na to chorują powszechnie, cóż mówić o otumanionych świeckich.

JD

#109 Re:

2013-09-01 03:56

#20: -

Czcigodny kapłanie!

Nie potrzeba aż tyle wysiłku umysłowego, by czytać encykliki, Jezus aż tyle od nas nie wymaga, choć znajomość encyklik świętych papieży z linii Piusów nie zaszkodzi.

Proponuję tak "na chłopski rozum" zastanowić się nad słowami modlitwy, której znajomość wśród wyższych hierarchów jest znikomo mała.

Klepią ją bezmyślnie nie kapując jej sensu!! Po cóż ją w takim razie odmawiają ?? Dla mnie to jest niepojęte. Zachodzę w głowę, dlaczego. Nie chcę być nieuprzejmy i pisać, że są całkowicie pozbawieni rozumu. W takim razie druga możliwość jest taka, że są zakamuflowanymi satanistami.

No bo ileż razy najbardziej nierozgarnięty a tępy człowiek musi powtarzać słowa Pacierza zanim zrozumie ich OCZYWISTY sens?? Ile razy??

Zapodam w czym rzecz, Jezus sam to powiedział bardzo jasno i zrozumiale nawet dla ludzi zupełnie pozbawionych inteligencji i umiejętności analitycznych:

 

Ojcze nasz/ ja i Ojciec jedno jesteśmy/,

Święć się imię Twoje /Jezus Chrystus/,

Przyjdź Królestwo Twoje /czyli prymat nad całością innych rzeczy/,

Bądź wola Twoja na ziemi /tak samo jak w niebie!/...

 

Czyli innymi słowy ma NA ZIEMI zapanować Prymat Praw Naturalnych /Prawo do Życia, Prawo do Własności i Prawo do Wolności/.

Prymat Praw Naturalnych nad prawami stanowionymi /w parlamentach i dekretach/.

Mają to zrobić ludzie. Narzędziem Boga na ziemi są ... ludzie. Czy to jest niejasne?? To jest zadanie wyznawców Jezusa i w ogóle wszystkich ludzi dobrej woli, którzy nawet nie będąc wyznawcami Jezusa chcą po prostu przeżywać swoje ziemskie życie w spokoju, porządku i bez zbędnego zamętu i szkodliwej anarchii, czy to anarchii pospólstwa czy anarchii władzy, ale w poszanowaniu ich - pospólstwa - Praw Naturalnych /Prawa do Życia, Prawa do Własności i Prawa do Wolności/.

 

Albo zginiemy wszyscy pospołu zarówno dobrzy jak i źli. Kule i bomby nie wybierają. Całe narody zginą, Żyjemy w czasach apokaliptycznych.

Trzeba zrozumieć, że szatan przy pomocy marksizmu kulturowego /na razie objawianego za pomocą tzw. poprawności politycznej/ chce wychować "nowego człowieka" a to wychowanie - nawiasem mówiąc celowo realizowane pod przymusem państwowym z daleko posuniętym uniemożliwieniem w większej skali kontroli rodzicielskiej  - doprowadzi do wychowania całych społeczeństw dzikich ludzi, którzy następnie będą czynili anarchię. Wtedy "spokojna" część ludzkości głośno i rozpaczliwie poprosi o coś, o co proszą grzeczni uczniowie w szkole gdy są atakowani przez klasowych chuliganów. Mianowicie "spokojna" część ludzkości poprosi o "wzięcie za mordę" anarchistów godząc się na to, aby ograniczyć prawa wszystkich uczniów. Skoro anarchistów będzie ogromna ilość, to po prostu będzie zniesiona wolność jednostek. Władza uzyska odtąd uprawnienia gwałcenia Praw Naturalnych. Będą ogromne prześladowania uczniów Jezusa, będą wojny w czasie któych jest bezkarność mordowania. Ludzkość będzie formalnie i prawnie zniewolona. Widzę to niewykle jasno. To jest napisane w Apokalipsie Św. Jana. To się już dzieje...

 

PS

Bardzo marny, nędzny ze mnie chrześcijanin i do Słowa Bożego podchodzę najsampierw wyciągając logiczny sens. Bowiem mam wrażenie, że Bóg chce abyśmy wyczuli empatię ojcowską z jaką On sam traktuje ludzkość. A przeciętny ojciec i chyba każdy ojciec nie żąda od dziecka w pierwszym rzędzie czci /Ja nie szukam własnej chwały - słowa Jezusa/ lecz posłuchu dziecka dla jego własnego dobra. Czyli trzeba podchodzić bez emocji na zimno, choć za wielką miłość do Ojca jest obiecana doczesna nagroda /długie życie i dostatek finansowy: "czcij Ojca swego i Matkę swoją abyś długo żył i aby ci się dobrze powodziło"/ ... Ale choć zatem miłość jest najważniejsza, to najpierw trzeba logicznie zrozumieć, czego Bóg chce. Chce nas najwyraźniej uratować i to w jak największej liczbie!

A to, czego aktualnie Bóg od nas chce i prowadzące do tego celu środki, zawarł dla nas w Modlitwie Pańskiej. Niestety ta Modlitwa Pańska jest  - co mnie mocno zdumiewa - chyba kompletnie nieznana wśród hierarchów kościoła.

 

 

Cassandra

#110

2013-09-28 15:39

#4: Jurii -

To jest jakieś nawiedzone żądanie. Przecież Chrystus jest obecny w Eucharystii i króluje we wszystkich świątyniach katolickich. Jest w tabernakulach całego świata. Na adorację Jezusa Eucharystycznego trzeba chodzić codziennie! Co jest ważniejsze - obraz czy żywy Jezus w Eucharystii? Nie przekręcaj tego co jest ważniejsze.


Gość

#111

2013-10-16 22:36

Kochani Paulini z Częstochowy,dlaczego boicie się Jezusa Chrystusa Króla Polski, przecież to ten sam Jezus co jest w Eucharystii we Mszach św. przez Was sprawowanych.Gdzie Wasze sumienie w tym wypadku,nie boli Was serce,że uwięziliście tego samego Jezusa, tylko w innej postaci???
Matka Boża jest Królową Nieba i Ziemi i jest też Królową Polski.Pan Jezus jest przecież Jej Synem, czy rozumiecie jak Matce może być przykro jeżeli poniża się i rani Jej dziecko,czyli naszego Jezusa Chrystusa? Jest przecież Królem Wszechświata a także Polski, więc w czym macie problem,czego się boicie?? Zacznijcie żyć dla Boga.Któż jak BÓG!! KRÓLUJ NAM CHRYSTE !!!

Gość

#112 Re: Re:MATKA BOZA

2013-10-16 22:48

#23: - Re:MATKA BOZA

Masz rację, święte słowa, my prości ludzie  wiemy co pisze w Encyklice PIUS XI na  temat Chrystusa Króla, Paulini tym bardziej, KOMU WIĘC CHCA SŁUŻYĆ, czy Bogu???


Gość

#113

2013-11-06 07:15

Polska, Polacy, nasze dzieci w kraju i za granicą są dyskryminowani i mordowani na razie skrytobójczo: w szpitalach, zatrutą żywnością, chemtrails (głównie nano cząsteczkami aluminium przenikającymi przez skórę wprost do naszych organizmów, ale też zużytym paliwem rakietowym, barem, litem, arszenikiem, grzybami śmiertelnymi, pleśniami i innymi "specyfikami"), falami radiowymi (wyspechjalizowani mordercy), zatrutą wodą fluorem i innymi świństwami, niby-lekarstwami połączonymi z przekleństwem, GMO oraz programowo degenerowani od niemowlęctwa.
JEDYNYM LEKARSTWEM NA TE WSZYSTKIE ZAKUSY SZATAŃSKIE JEST PANOWANIE CHRYSTUSA KRÓLA W POLSCE POPRZEZ INTRONIZACJĘ !!! Inaczej zginą winni i niewinni.

Gość

#114

2013-11-26 15:36

Chciałbym żeby Mój brat Jezus chrystus król został przez wszystkie władze kościelne i państwowe intronizowany i czczony jako król polski i świata skoro matka borza na jasnej górze jest uznana matka i królową polski to już dawno jak najbardziej Jezus chrystus powinien zostać obwołany królem polski jak to mu sie należy i powinien oficjalnie zająć miejsce w częstochowie obok swej i naszej matki bo tam jest jego miejsce jako oficjalnego króla polski w Koronie !!!

Gość

#115

2013-11-29 11:21

Wierzę głęboko,że Chrystus zostanie uznany Królem Polski. Petycja jest mądrym przedsięwzięciem.Widać,
że Ojcowie Paulini też są podzieleni. Nawet Krucjata Różańcowa za Ojczyznę nie jest popierana
jednogłośnie- to się czuje.

Gość

#116

2013-12-23 17:38

Tylko Chrystus Król na tron Polski. Nie będzie on długo stał pusty. Albo Chrystus albo Lucyfer.
realista

#117

2014-01-23 14:43

Jak czytam te komentarze to mam wrazenie ze ciagle jestesmy w ciemnym wieku sredniowiecza...
Zanim zaczniecie swoj katolicki lincz, pamietajcie, ze skoro wg Was Bog dal nam wolna wole to kazdemu wolno jest wierzyc w co chce. Albo w nic.

Gość

#118

2014-01-26 17:54

Chrystus Król zawsze zwycięży

Gość

#119

2014-01-27 00:01

a to on się nie umie sam uwolnić? mówili że jest Bogiem

Gość

#120

2014-01-27 15:35

Jezus Chrystus Królem Polski!!!
Janek

#121 Re:

2014-01-28 12:28

#1: wierny -

„Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią. Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył (...)"
Tyle w temacie - to jest bluźnierstwo


Gość

#122

2014-01-28 21:14

Dziękuję ze są takie strony jak ta, w której mozemy działać dla dobra naszej ojczyzny.

Gość

#123

2014-02-16 22:51

Czy ktoś uczciwy może z KRÓLEM POLSKI coś stracić...!!! nie ma takiej opcji

Gość

#124 Kroluj nam Chryste

2014-03-15 23:16

A ja napisze tak do komentatora 97 jestes czlowiekiem zagubionym skoro nawet wizerunek Chrystusa Krolua przypomina tobie czarne, czy jak to napisale. Bog czyni cuda, patrzac na jego wizerunek mozesz zobaczyc swoja dusze, i moze przesto kojarzysz tak jak opisales Wizerunek Chrystusa Krola Poski zostal namalowany przez Polskiego malarza ,w oparciu o przkazy Rozali Celak i siostry Faustyny, A korona zlota berlo i pierscien krolewski zostal ufundowany przez Polakow w Stanach Zjednoczonych tez scisle wykonywano w oparciu o przekazy Rozali Celak i siostry Faustyny. Prosze cie nie ublizaj Synowi Boga A co do Paulinow Tak to oni powinni byc wsparciem to Oni powinni dazyc do jak najszybszej Chwaly Syna Boga tu na ziemi a zwlaszcza Krolowanie Jezusa Chrystusa w Polsce, to na nich spoczywa Obowiazek Wywyzszenia Boga ponad wszystkie istoity zamieszkujace Polske. I Oni napewno dobrze o tym wiedza ,tylko jak to napisze sa tchurzami niestac ich na obrone nas wdow ,sierot ,rodzin patrza jak emigrujemy jak niszczeja nasze rodziny nawet ich niestac na to zeby Spelnic wole Boga zyby dac nam ta Boza obietnice, tak im dobrze jest tak jak jest Oni nie zostana wdowami, Sierotami ,rodzicami. Oni nie martwia sie o jutro maja wszystko wiec poco im Krol jak Oni sami Kroluja nad Nami Tak drogi komentatorze napisalam Tobie prawde ja wiem ze Ciebie zaboli bo prawda zawsze boli ale zebys zacza myslec ,sa takie slowa ,Bog z nami to kto przeciw nam A jeszcze do komentatora 102 drogi kaplanie z calym szacunkiem do sutany ktora nosisz prosze ukleknij przed wizerunkiem Chrystusa Krola Polski Popros Ducha Swietego o Swiatlo . A JA POLECAM LEKTURE encykliki " QUAS PRIMAS " Kroluj nam Chryste

Gość

#125

2014-03-27 17:44

wolnosc ludowi i swiatu