AKT WOLI NARODU

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji AKT WOLI NARODU

K.P.

#726 Nacje ludzi o gołych napletkach

2014-08-08 22:07

#725: obywatelG - Re: Re: Re: volonté générale 

>Że Polska zostanie rozparcelowana  bo pomorze zajma niemcy z polskim obywatelstwem, śląsk też ...inne częsci izraelczycy ... I w koncu tej Polski nie będzie?.

--------------------------------------

Witaj

Zwracam uwagę na tekst AWN. Tam stoi napisane:..."Akt podporządkowania i wyzerowania uprawnień władzy ustroju przedstawicielskiego w Polsce, pod Wolę Narodu, umożliwi Narodowi Polskiemu zbudowanie od podstaw ustroju Demokracji Bezpośredniej opartego na władzy większościowej, bez społecznej hierarchii Obywateli Polskich i tylko Polskich."

Dalej czytamy:

(...) "Obywatele Polscy i tylko Polscy"

-----------------

Znaczy chodzi o społeczeństwo ludzi posiadających tylko jedno obywatelstwo. Można dyskutować czy zrzeczenie się obywatelstwa polskiego, przyjęcie niemieckiego, następnie zrzeczenie się niemieckiego i ponowne przyjęcie polskiego obywatelstwa jest lub będzie w interesie Polski. 

Wydaje mi się, że wyżej wymieniony przypadek musi mieć lepsze wytłumaczenie niż ekonomiczne, (bo mi w Polsce interesy wypaliły).

-------------------------------------->"Nie widzisz w tym zagrożenia że sie może tak stac jak np. z palestyną?( tam tez zaczeli sie osiedlac syjonisci i stal się większościa narodową w efekcie koncowym )"

--------------------------------------

abcdef abcdef

Odnośnie pomysłów na izolację to odsyłam do woli większości, dyskusji i referendów. Odizolowanie, szczególnie gospodarcze nie jest dobre. Bojkot wspaniała idea zachodniego świata dotknęła po raz pierwszy przed 300 laty Haiti. Tam było powstanie niewolników. Armia niewolników pokonała najpierw wojska brytyjskie a następnie wojska Napoleona. Zachód odpowiedział bojkotem gospodarczym.

Do dzisiaj dla Brytyjczyków Słowianie znaczą niewolnicy i tak ich traktują. Na pewno z doświadczeń emigrantów polskich będzie można przejąć masę regulacji brytyjskich dla obcokrajowców jak np. rasistowskie stopniowanie dostępu do władzy.

Palestyna to nie nasz świat tylko Palestyńczyków o różnych religiach. Np. wyznawcy wiary mojżeszowej przed rokiem zagrozili Niemcom, że opuszczą Niemcy, jeżeli nie dostaną pozwolenia na obcinanie napletka u swoich niemowląt (wg Pierwszej Księgi Mojżesza: "Wszystkie dzieci płci męskiej, gdy osiągną 8 dzień życia muszą zostać obrzezane."). Natomiast Sąd Rejonowy w Kolonii był zdania, że decydującym czynnikiem jest prawo dziecka do integralności fizycznej. Po gorącej dyskusji, z której wynikało, że Niemcy chcą z Muzułmanów i Żydów zrobić obywateli drugiej kategorii pozostało jak było: lekarze mogą legalnie operować niemowlaki.


 Jak widać trzeba tylko zabronić z tytułu respektowania podstawowych
praw dziecka, obrzezania dzieci z powodów religijnych i nacje ludzi o gołych napletkach szybko opuszczą kraj demokracji kulistej.

Pozdrawiam

K.P.

#727 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: volonté générale

2014-08-08 22:19

#724: obywatelG - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: volonté générale 

 >mozna nie marnowac czasu i już teraz tworzyc przyszłą konstytucję i  poprawki

-------------------------------

Idea wspólnej władzy, warunkuje uwzględnienie wszystkich propozycji i dyskusję z milionami.

Potrzeba odpowiedniego oprogramowania. Po zbiórce pieniędzy nie będzie problemu takie oprogramowanie stworzyć i dopiero wtedy dyskutować o potrzebach obywateli.

Konstytucja nie jest najważniejszym elementem nowego ustroju, tylko wychwycenie Woli Narodu. Jak Szwajcarzy mówią: "Naród ma zawsze rację, nawet, jeśli ona jest sprzeczna z Konstytucją."


Gość

#728

2014-11-02 12:26

Popieram!!

Gość

#729

2014-11-07 10:11

zgadzam się

Gość

#730

2014-11-14 22:47

prawda poparta faktami

Gość

#731

2014-11-15 08:32

Witam...Akt Woli Narodu powinien byc podpisany anonimowo dlatego ze ludzie chca byc anonimowi. to tak jak idziesz na wybory.... A jak osiagniesz ogromny sukces z podpisanych petycji, wtedy mozesz zwrocic sie o podanie nazwiska i to nie koniecznie. Chyba ze juz teraz potrzebujesz nazwiska ktorzy sa niewygodni dla dla rzadu a to oznacza krecia robote...
Krzysztof Puzyna
Autor petycji

#732 Re: Anonimowość

2014-11-15 17:56

#731: -  

 > Chyba ze juz teraz potrzebujesz nazwiska ktorzy sa niewygodni dla dla rzadu a to oznacza krecia robote...

-------------------------------------------

Wytłumaczenie jest w tekście AWN pod Uwagi organizacyjne

Dodatkowe

Przyczyna jest prosta. Globalnym koncernom i mafiom władzy chodzi o izolację ludzi, gdyż pojedynczo są oni słabi. Nie są wstanie się bronić przed wyzyskiem i manipulacją globalnych koncernów, kupujących sobie władzę i ustawy.

Polecam zobaczyć sobie wideo na youtube

KTO JEST WŁAŚCICIELEM INTERNETU?

Odpowiedź brzmi: my wszyscy!

 

 youtube.com/watch?v=LtOGa5M8AuU

 

 Tak zbiorowo można już teraz dużo osiągnąć

 

 A więc, nie narzekać, działać, robić ulotki, reklamować, podpisywać, kontaktować ludzi.

 

Nowe wytłumaczenia, dlaczego jawnie?

 

Amerykanie przez NSA zbierają tzw. metadane, czyli wszystkie ślady, informacje, teksty, emaile, rozmowy internautów w Internecie, na prywatnych komputerach, w węzłach, na komputerach operatorów telekomunikacji bezprzewodowej.

Są przy tym w stanie ustalić, kto, z kim się kontaktuje, kto, z kim telefonuje, numery telefonów i jaki ma przy tym sukces. Te systemy są własnością NSA. Amerykanie mają w szpiegostwie elektronicznym niesamowitą przewagę. W projektach uwidocznionych przez Snowdena widać, że Amerykanie współpracują z Brytyjczykami. W programie TEMPORA są odciągane WSZYSTKIE informacje z sieci wybranego państwa. W miejscowości Bude w Anglii, są przechowywane jak na razie przez 30 dni wszystkie zapisy internetowe z całej Europy, rozmowy telefoniczne, emaile itd., Ponieważ jak na razie nie ma większych możliwości przechowywania, po miesiącu są te zapisy sukcesywnie zamazywane przez nowe zapisy. To tylko kwestia czasu, aby NSA miała taką pojemność, że całość komunikacji dowolnych ludzi, można będzie śledzić wstecz przez wiele miesięcy, a może i lata.

 Patrz http://cryptome.org/2013-info/06/gchq-bude/gchq-bude.htm

 Programy wyposażone w sztuczną inteligencję, pozwalają w oceanie informacji wyszukiwać te właściwe i je inteligentnie ze sobą wiązać.

 Wg byłego szefa NSA Keitha Alexandra chodzi o przewidywanie zachowania ludzi. Jeżeli mogą wejść w każdą rozmowę, w każdy email, to są w stanie konstruować profile zachowania pojedynczych ludzi i przewidywać ich zachowanie w przyszłości.

 Moja odpowiedź jest, więc prosta: NSA i służby, które są przeciwko każdemu wolnemu człowiekowi, wiedzą i tak wszystko o każdym z nas. Dlatego nie ma sensu siebie samego dobrowolnie izolować i przez to dodatkowo osłabiać!

obywatelRP

#733 Re: Re: Re: Re: volonté générale

2014-11-16 01:43

#725: obywatelG - Re: Re: Re: volonté générale 

 Wydaje mi się, że nie powinno być brane pod uwagę samo i tylko samo obywatelstwo polskie, ale przede wszystkim NARODOWOŚĆ POLSKA o której tu chyba wszyscy zapomnieli. A może komuś na tym zależy....?

Krzysztof Puzyna

#734 Re: Re: Re: Re: Re: volonté générale; NARODOWOŚĆ POLSKA

2014-11-16 22:33

abcdef

#733: obywatelRP - Re: Re: Re: Re: volonté générale

>Wydaje mi się, że nie powinno być brane pod uwagę samo i tylko samo obywatelstwo polskie, ale przede wszystkim NARODOWOŚĆ POLSKA o której tu chyba wszyscy zapomnieli. A może komuś na tym zależy...?

------------------------------

Pochodzenie, Narodowość, Obywatelstwo są elementami tożsamości patriotycznej prowadzącymi do lepszej współpracy, ale i do nienawiści i wojen pomiędzy ludźmi. Dodam jeszcze kościół, wyznania i religie, będące bardzo często przyczynami kłótni, wojen, nieszczęść. One dzielą, a nie łączą.

Dlatego, te elementy tożsamości patriotycznej można poddać referendom ogólnokrajowym i regionalnym.

Większość Polaków będzie w stanie, po wstępnych błędach, odrzucić obce wpływy, nauczyć się decydować samodzielnie i podejmować decyzje niezależnie od wpływów obcych państw i globalnych instytucji finansowych.

Obywatele muszą tylko dostać władzę. Oni będą po okresie wstępnym na pewno rządzić bardziej racjonalnie, niż polityk widzący tylko osobisty zysk.

Moje prywatne doświadczenie: współpraca z pochodzenia Polakami, ale mającymi obywatelstwo niemieckie, to współpraca z  ludźmi którzy ślubowali na interesy niemieckie- tu napisałem więcej na ten temat:

"Oparz się w świetle tego szczęścia!", szczególnie dużo daje do myślenia tekst "Podanie o naturalizację".

Moje prywatne przekonanie - losy Narodów są rozstrzygane przez politykę globalną, prowadzoną przez nieliczne, wielkie ugrupowania finansowe, działające globalnie. Kto nimi kieruje jest bez znaczenia - one mają tylko jeden ten sam cel: rozrastanie się, przez żerowanie na tych, którzy pozwalają się żreć.

Podobny cel mają też bakterie i wirusy, a więc nie demonizujmy "inteligencji i szczególnych zamiarów posiadania świata".

Np. największe straty Polaków i Polski, w ostatnich latach spowodował nie Tusk, nie Putin, nawet nie Pani Merkel, tylko sympatyczny Przewodniczący Komisji Europejskiej, Luksemburczyk Jean-Claude Juncker. Gdy był on premierem Luksemburga umożliwił on legalne przekręty, by koncerny eksploatujące Polskę, mogły zabezpieczyć swoje miliardowe zyski bez płacenia podatków w Polsce i wywozić je "legalnie" do Luksemburga.

Na pewno nie będzie w  temacie narodowościowym rozwiązań zadawalających wszystkich Obywateli Polskich i tylko Polskich. Zresztą, gdy każdy będzie miał ten sam dostęp do decyzji politycznych (po równo władzy) to trudno będzie większość ludzi przekonać do rozwiązań sprzecznych z interesami większości  Polaków i tylko Polaków. Ja mam problemy z ludźmi o podwójnych, czy potrójnych paszportach i nie wierzę w ich uczciwość w stosunku do polskich interesów.

Z drugiej strony- czy wszyscy Polacy muszą być lojalni, czy nie liczy się większość?

Wczoraj oglądałem obszerną dokumentację o czempionach bokserskich - braciach Kliczko.

Władimir  Kliczko jest urodzony w Kazachskiej Socjalistycznej Republice Radzieckiej, w Kazachstanie, w Semipałatyńsku. Ma, więc pochodzenie kazachskie

Witalij Kliczko urodził się we wsi Biełowodskoje, położonej w północnym Kirgistanie. Ma, więc pochodzenie kirgiskie.

Ich ojciec Władimir Kliczko Rodionowicz urodził się na Ukrainie, ale ma pochodzenie żydowskie. Radzieckie media pisały o nim, jako o kozaku pochodzenia rosyjskiego. Matka Nadzieżda Ulianówna Bulino (Kliczko) pochodzi z rosyjskiego odłamu kozackiego rodu Buliny.

Najdłużej, od 1980 roku do 1985 roku, przebywali w Czechosłowacji w Hradczanach, okręg Czeska Lipa, gdzie zaczęli boksować. Dopiero w połowie 1985 roku przenieśli się na Ukrainę do miasta rejonowego Perejasław Chmielnicki koło Kijewa. Od 1996 roku mieszkają w Hamburgu. Nie jestem pewny, ale wydaje mi się, że mieszkali w Niemczech jeszcze wcześniej, od czasu gdy ojciec został powołany na attaché wojskowego Ukrainy i NATO w Niemczech.

No i co są Żydami, czy Rosjanami? Obydwaj uważają się za rosyjskojęzycznych Ukraińców. Wstydzą się pochodzenia żydowskiego, gdy Witalij kandydował na mera Kijowa to próbowali wyczyścić cały Internet. Jako język ojczysty podają rosyjski, ale Izraelczycy uważają ich za swoich bohaterów.

Tak, tak, ludzi sławnych każdy chce mieć. O nich zawsze się walczy.

Dlatego nie powinniśmy oddawać ani Niemcom Kopernika (Copernicusa), ani Francuzom Pani Profesor Skłodowskiej (Curie), ani Szopena (Chopina), ani Żydom Leśmiana bez względu na propagandę o ich pochodzeniu.

obywatelRP

#735 Re: Re: Re: Re: Re: Re: volonté générale; NARODOWOŚĆ POLSKA

2014-11-17 00:22

#734: Krzysztof Puzyna - Re: Re: Re: Re: Re: volonté générale; NARODOWOŚĆ POLSKA 

 Jaką można mieć pewność, że to znowu nie żydzi z Izraela z polskim obywatelstwem stoją za tą jakże zachęcającą do podpisania petycją. Już mamy "polskich" przebierańców. Polską powinni rządzić tylko i wyłącznie Polacy z krwi i kości, a nie obywatele Polski z pejsami jak to jest obecnie !!!!! 

obywatelRP

#736 Re: Re: Re: Re: Re: Re: volonté générale; NARODOWOŚĆ POLSKA

2014-11-17 12:26

#734: Krzysztof Puzyna - Re: Re: Re: Re: Re: volonté générale; NARODOWOŚĆ POLSKA 

"Oparz się w świetle tego szczęścia!", szczególnie dużo daje do myślenia tekst "Podanie o naturalizację".

--------------------------------

daje, o to cytat:

"A bym zapomniał...
...; a wiesz co to "merytoryka" ?
To taka rzecz, którą Szanowny Autorzyna ( :) ), zamienił na populizm.
Lubisz się onanizować klawiszem; mając świadomość umiejętności łatwości, zmiany z idisz na ang albo PLprogramisty?

Ps. Pismo Polskie jest doceniane i nawet nam Polakom znane.
To szczytna inicjatywa, że kolega chce "braci" doedukować coby na icków nie wychodzili co chwila. I właśnie w kontekście "notek" jaśnie "AUTORZYNY" sugeruję, że nie ma to najmniejszych szans powodzenia; A to z tegoż powodu, że jak by się niewiadomo ile lat uczyć języka - zawsze jakowyś "akcencik" pozostanie. I w mowie pisanej też się to raz na czas jakiś zauważ, zupełnie jak u autorzyny."
podpisany przez  radzioron 
-----------------------
 Rzeczywiście, dużo daje do myślenia !!!
Krzysztof Puzyna
Autor petycji

#737 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: volonté générale; NARODOWOŚĆ POLSKA

2014-11-18 01:20

#735: obywatelRP - Re: Re: Re: Re: Re: Re: volonté générale; NARODOWOŚĆ POLSKA 

Cytat komentarza radziona pochodzi z notki

Dla patriotów języka polskiego, my nie na pustyni, obrzezania nie potrzebujemy!

Ja się ani inicjatywy ani zdań w tekście artykułu nie wstydzę. W dalszym ciągu uważam ją za bardzo potrzebną. Przeczytaj tekst to zrozumiesz prowokację i zawistny bełkot radziorona.

--------------------------------------

 >... Jaką można mieć pewność..

--------------------------------------

Twoje wątpliwości wynikają z myślenia w starych, hierarchicznych kategoriach, oraz wpojonych hierarchicznych oczekiwaniach, no cóż, trudna sprawa, nie tylko u Ciebie. Jesteś, jak większość Polaków i Żydów po praniu mózgu przez rodziców, szkołę, socjalizację, media itd.

Pewność tworzy niehierarchiczna struktura Demokracji Kulistej pozwalająca na podział władzy wśród wszystkich obywateli. Co to znaczy? Nawet najmądrzejsi, najbardziej cwani będą mieli tyle samo wpływu na decyzje polityczne, ja ci najgłupsi.

Najważniejszym zadaniem w rozwoju AKTU WOLI NARODU to jest czuwanie, by cwani znowu nie przekształcili równego dostępu do władzy w jakieś nowatorskie przedstawicielstwo "demokracji bezpośredniej. Cały czas majstrują w tym temacie - ostatnio Wojtas na Neonie24

Jako odtrutkę polecam jeszcze raz przeczytać Demokracja Kulista

Każdy i każda, który/a łączy przedstawicielstwo władzy, czyli hierarchię z Demokracją Bezpośrednią, albo chce oszukać albo niewolnicza, wytresowana struktura własnego ducha nie pozwala mu/jej na uwolnienie się z pastwiska, na którym wybrane cwaniactwo z PO, PiS, SLD i PSL hoduje polskie bydło.

Cytat z artykułu GPSa: "Współcześni Polacy to ludzie mający mentalność pańszczyźnianego chłopa, który musi mieć pana, chce żyć w niewoli, nie wyobraża sobie życia poza folwarkiem, w którym jest niewolnikiem"

Ideą AKTU WOLI NARODU jest REZYGNACJA z PRZEKAZYWANIA WŁADZY POLITCZNEJ PRZEDSTAWICIELOM, oraz rezygnacja z hierarchii politycznej na rzecz uwzględniania woli wszystkich Polaków, czy wszystkich Obywateli Polskich, a może tylko Obywateli Polskich o pochodzeniu czysto polskim?

Najmądrzejsze decyzje dla lokalnej społeczności będą wychodziły od lokalnej większości.

Najmądrzejsze decyzje dla całego Narodu będą wychodziły od większości Narodu Polskiego.

Naród będzie miał zawsze rację.


Gość

#738

2014-11-19 00:49

NAJWYŻSZY CZAS!!!!

Gość

#739

2014-11-20 12:36

Jestem za wystąpieniem z Unii Europejskiej i staniem się suwerennym narodem.
obywatelRP
Gość

#740 Re:

2014-11-20 14:42

#739: -  

 >Jestem za wystąpieniem z Unii Europejskiej i staniem się suwerennym narodem.

----------------------------------------------------

Jestem za wystąpieniem Polski z Unii Europejskiej i staniem się suwerennym narodem.

Popieram całkowicie!!!


Gość

#741

2014-11-22 20:53

Co do NATO nie byłbym taki szybki w rezygnacji z członkowstwa.W ramach NATO powinniśmy uzyskać pozycję silnego państwa.
DK

#742 Prawo narodowe tylko dla ludu żydowskiego?

2014-11-25 19:06

Izrael: Pełne prawa tylko dla Żydów? Rząd przyjął projekt ustawy o "państwie żydowskim"

"W Państwie Izrael istnieje indywidualna równość dla wszystkich obywateli, ale prawo narodowe (jest zarezerwowane) tylko dla ludu żydowskiego" oświadczył premier Netanjahu

 

odpowiedź

#743 Re: Re: Nie podpiszę tej petycji

2014-11-30 23:30

#711: pytanie - Re: Nie podpiszę tej petycji 

 Bo twórca petycji mieszka w Niemczech. Gdyby przeszła jego petycja i w Polsce zaczęłoby się wszystko sypać, on będzie siedzieć wygodnie w Niemczech - tej znienawidzonej UE, a problemy Polaczków nie będą go interesować.

....

#744

2014-12-01 19:41

Ludzie leczcie się na nogi, bo na głowe już za późno!!!


Gość

#745 Re:

2014-12-01 23:09

#744: .... -  

 ww.bruno-groening.org/polska/lehre/defaultlehre.htm

umtsno

#746 O żulach spod budki oraz o byciu dorosłym i decydowaniu o sobie.

2014-12-02 01:26

Referendum w Szwajcarii na temat zatrzymania imigracji oczami naszej rodaczki

"Zdajecie sobie sprawę, że Szwajcarzy to taka banda Zenków spod sklepu, która samodzielnie podejmuje najważniejsze decyzje? Jeden Zenek mądrzejszy, inny głupszy, ale tylko niewielki procencik ma jakieś pojęcie o ekonomii, rynku walut i innych abstrakcyjnych dla zwykłego zjadacza chleba rzeczach. A wszyscy głosują w częstych referendach i, jak pokazuje historia, bardzo rzadko przegłosowują głupie, populistyczne wnioski. I to jest właśnie takie fascynujące."


Gość

#747 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: volonté générale; NARODOWOŚĆ POLSKA

2014-12-05 18:16

#735: obywatelRP - Re: Re: Re: Re: Re: Re: volonté générale; NARODOWOŚĆ POLSKA 

 Słusznie, tylko i wyłącznie Polacy z krwi i kości a nie obywatele Polski z pejsami, którzy masowo dostają polskie paszporty a nawet nie wiedzą gdzie Polska a tym bardziej nie umieją mówić po polsku !

 

 


Gość

#748 Re: O żulach spod budki oraz o byciu dorosłym i decydowaniu o sobie.

2014-12-05 18:20

#746: umtsno - O żulach spod budki oraz o byciu dorosłym i decydowaniu o sobie.  

 Zenki spod sklepu mają decydować o moim losie i mojej rodziny, całego narodu ?

Oni za butelkę piwa zagłosują w referendum np. za Zydem Kaczyńskim: Kalksteinem ! 


Gość

#749 Re: O żulach spod budki oraz o byciu dorosłym i decydowaniu o sobie.

2014-12-05 18:21

umtsno

#750 Re: Re: O żulach spod budki oraz o byciu dorosłym i decydowaniu o sobie.

2014-12-06 01:12

#749: - Re: O żulach spod budki oraz o byciu dorosłym i decydowaniu o sobie.  

 Poczułem się wywołany do tablicy. Nie wiem, ale postawiłem to pytanie na blogu autorki artykułu. Z jej tekstu wyczytałem, że mieszka w Szwajcarii, powinna dać dobrą odpowiedź.

Odnośnie bezbłędnego systemu liczenia głosów.. To sprawa zainwestowanych pieniędzy. Jeżeli zniesie się sejm i emerytury tych lewych kreatur, to będzie dosyć pieniędzy na wprowadzenie bezbłędnych systemów liczenia głosów. Banki mają już takie systemy, są to tzw. systemy o dwóch niezależnych drogach weryfikacji. Można je oszukać tylko w sposób pojedynczy. Znaczy przekładając na system liczenia głosów, można zafałszować góra 2-3 głosy na milion.

W głosowaniu większościowym będzie to bez znaczenia. W dalszym rozwoju trzeba będzie stworzyć światłowodową, wewnątrzkrajową sieć do głosowania- tzw. światłowodowy intranet i oczywiście wyrzucić wszystkie tajne służby z Polski- tych prawdziwych dywersantów. To perspektywa. Z mojego doświadczenia, wiem, że jest to temat tabu na zachodzie patrz - o sygnałach referendów- drugiego w Irlandii - podobno sfałszowane, w Szkocji też sfałszowane, itd.

Prawdziwie policzono głosy w Egipcie podczas rewolucji w zeszłym roku - liczyli ręcznie parę miesięcy- wtedy wygrał blok muzułmański.