Petycja ws. mieszkań zakładowych oddanych za darmo spółdzielniom

Marcus

/ #1384 Witam

2012-07-03 11:40

Będąc nareszcie u siebie, witam ponownie FORUMOWICZÓW.
"NA WYJEŻDZIE" rzeczywiście nie miałem łatwego dostępu do internetu, stąd moja nieobecność. Niepotrzebnie "komentator" zaczął wysuwać jakieś teorie spiskowe. A jeżeli chodzi o ten "scyzoryk", to przecież jestem z rzeszowskiego(podkarpacie), a u nas to podstawowe "wyposażenie" każdego chłopa. Zaś w "PostScirptum" chodziło mi oto, że szczególnie politycy tej partii, z nielicznymi wyjątkami, oraz SLD, są przeciwni przywróceniu RZECZYWISTEJ SPÓŁDZIELCZOŚCI (vide poseł Borowczak, dawny lider walki z "realnym socjalizmem"). Im się zdecydowanie myli spółdzielczość z "spółdzielczością socjalistyczną"(kołchozową). SLD, wiadomo, a w PO jest znowu dużo osób,które "wiedzą gdzie stoją konfitury"(kasa, Misiu,kasa). O wywodach prof. Chamaja szkoda nawet pisać, bo daaaaawno nie czytałem takiego bełkotu. Zresztą całkie podobny bełkot jest w wniosku RPO (rzeczywiście jest to rzecznik praw obywateli??) do TK. Dla tej "pani" nie ma różnicy między pozycją naszą przed sądem, a pozycją SM, wspieraną przez rzesze zawodowych prawników, oraz tym,że nie potrafi zauważyć iż ma to być "bat" na nieskore do ustępst SM?!!
Moja sprawa: SM "przespała" termin na złożenie apelacji, tak że moa sprawa jest już zakończona - wyrok jest PRAWOMOCNY I OSTATECZNY. Prezio zapomniał o tym, że w "trakcie przeprawy, nie zmienia się koni" i zanim nowy doradca prawny "zaskoczył", termin upłynął.
Pozdrawiam!