Oficerowie marynarki handlowej pracujący na jachtach morskich

Quoted post

GONZ
Gość

#23

2014-02-15 20:19

Ogólnie OK.Poprawić należy tylko błędy-literówki oraz twierdzenie że egzaminy są dwa razy do roku bo jest to błędne.Jestem świeżo po przejściu procedury odnowienia dyplomu 750 kw i powyżej w Szczecinie.Są terminy zarówno tutaj jak i w Gdyni.Poza tym na egzaminach poinformowano nas że w przypadku oblania można zdawać ponownie po miesiącu korzystając z terminów egzaminów pokursowych na odpowiedni poziom zarządzania. Nie spotkałem się z jakimikolwiek problemami ze strony urzędników UM Szczecin tak w Kapitanacie jak w samym Urzędzie.Wręcz było bardzo normalnie i z uśmiechem.Więc z tą nieuprzejmością itp.to w komentarzach nie przesadzajmy(no chyba że w innych UM jest faktycznie żle).Tak przy okazji to na egzaminach nie było tak łatwo.Jak ktoś chce dowiedzięć się więcej szczegółów to może do mnie dryndnąć 501035380(tylko nie o świcie!!)Przy składaniu papierów okazało się naprzykład że w moim przypadku wcale nie musiałem wypełniać wyciągu z pływania itp.

Odpowiedzi

kopciu

#24 Re:

2014-03-14 21:24:06

#23: GONZ -

Dokladnie!!! masz racje...

W tym rzecz, ze do tej pory to urzad oraz jego dyrektor decydowal czy dac Ci ten papier i czy rzadac od Ciebie wyciagu plywania....teraz to ustawa wymaga...a do tego narzuca niesamowite restrykcje, ktore sa nie poparte faktami i szkodza!

 

taka prawda!