List otwarty do społeczności naukowej i Polskiej Akademii Nauk

Quoted post


Gość

#1

2015-03-15 21:44

Gratuluję odwagi Profesorze Wójcik! Ponieważ znam Pana dokonania zagraniczne i dorobek naukowy, a także wiem, że jest Pan osobą uczciwą cieszę się, że chce Pan naprawić polską naukę. Życzę dalszych sukcesów w PAN! MG

Odpowiedzi

Miś :)

#62 Re:

2015-03-17 14:42:08

#1: -   Gratuluję odwagi Profesorze Wójcik! Ponieważ znam Pana dokonania zagraniczne i dorobek naukowy, a także wiem, że jest Pan osobą uczciwą cieszę się, że chce Pan naprawić polską naukę. Życzę dalszych sukcesów w PAN! MG

To mówiłem ja – Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy.

MG - jest pierwszy brawo! Bareja wiecznie żywy jak widać.

student KSSI

#244 Re: Życząc dalszych sukcesów masz na myśli zniszczwenie ostateczne Instytutu

2015-03-20 12:21:01

#1: -  

 

abcdef

Poziom mojej irytacji sięga zenitu jak można mieć taki tupet, jak niszcząc można  mówić, że się buduje ( przy okazji szkalując innych). Skoro było tak źle to dlaczego Pan C. Wójcik zrobił że jest jeszcze gorzej.

Pan C. Wójcik (który tak pięknie mówi i pomawia,  że ostatnio to nawet mu uwierzyłem, albo chciałem uwierzyć, że robi coś dobrego, fakty natomiast świadczą o czym innym), mianowicie stała się to moja i moich kolegów ze studiów osobista tragedia, nowy Pan dyrektor zakwestionował bowiem ciągłość instytucjonalną i zaczął budować własny „Folwark zwierzęcy” zapewne wielu nowych pracowników nie ma złych intencji, możliwe, że nabrali się na pomówienia i teorie Pana C. Wójcika a w rzeczywistości są  dobrymi ludźmi).