Nie dla likwidacji biletów ulgowych!

Quoted post

amazonka46

#1

2016-04-22 13:16

Podpisałam bo mieszkam w małej miejscowości, a tańsze bilety pozwalają naszej młodzieży i nam niepełnosprawnym poruszać się czy to w związku z nauką czy też w związku z leczeniem czy rehabilitacja. Dla nas w małych miejscowościach tańsze bilety to nasze być albo nie być . Dochody mamy niskie i wszędzie daleko pozabierano nam rehabilitację mamy na nią coraz dalej to co robi rząd to jest ubezwłasnowolnienie nas obywateli pozbawienie dostępu do edukacji i do leczenia. Ładnie to tak uderzać w słabszych.

Odpowiedzi

nyatta

#216 Re:

2016-04-25 07:52:46

#1: amazonka46 -  

 Ja mieszkam w dużym mieście i tańsze bilety to też być albo nie być dla niektórych. Proszę nie myśleć, że w dużym mieście jest łatwiej, nas też ten problem dotyczy. 

mama

#285 Re:

2016-04-26 08:19:48

#1: amazonka46 -  

 To ustawa ktorej autorem jest PO- PSL  pseudopolskie partie- uderzajace w najslabszych, bezbronnych Polaków,  pozostaje liczyc  na obecny rzád i na Prezydenta, by nie podpisywal tego bagna

arka

#427 Re:

2016-05-07 16:39:25

#1: amazonka46 -  

 w szczecinie mam jednego córka uczyc na studnia 1-rok ,mama i tata pracuje II GRUPA orzeczenie,jeszcze mam raty krydyt mieszkanie 21 lat nie wystarcz zarabiac jak cholernie frank i bilety ulga