Petycja ws. mieszkań zakładowych oddanych za darmo spółdzielniom

Quoted post

mieszkaniec Zabrza oś Zaborze

#1265 Re: do pani Beaty # 1258

2012-06-04 15:40

#1261: J_23 NADAJE - do pani Beaty # 1258

Panie agencie. Franciszku. Irenevszu czy jak Ci tam jestws jak wesz który zywi sie krwią osob transparetnych oraz nieswiadomych osob,emerytów i recistów walczących o swoje lokum, Od 3 lat zabierasz częsć rent i emerytur w sposób wyrafinowany osoba które te pieniążki mogą przeznaczyc na leki. Bylo to 170 zloty teraz 400 czy wiecej a w przyszlości pewnie bedziesz obiecywał odzyskanie tego 5 procynt co wplacili zmanipulowani przez Chwista- Chwasta jak Go sam nazywasz. Na waszym zebraniu slyszałem tez że do tego namawial tez kolega przewodniczący który zreszta też zapłacił  mając Twoje wsparcie. No dobra ale wnoście w końcu te pozwy do sądu, w koncu to ludzie sami decyduja czy placić cwaniakom. Ale paradoksalnie takie działanie moze mieć teraz duże znaczenie dla sprawy, Nieważne czy Sedzia zdązy wydać wyroki czy nie, te 135 pozwów napewno odniesie wrażenie na sadzie i spółdzielni. Popieram to chociaż brzydze sie twoją postawą i osobą . Przepraszam pozostałych tu piszących że odpowiedziałem tu osobie z ktora nikt tu nie pisze. Ja tez nie życze sobie odpowiedzi od tego naciągacza.

Odpowiedzi

TEMIDA

#1268 Re: Re: do pani Beaty # 1258

2012-06-05 00:30:12

#1265: mieszkaniec Zabrza oś Zaborze - Re: do pani Beaty # 1258

http://www.nau.net.pl/Grafika_forum/Szostak.jpg...

http://www.nau.net.pl/Grafika_forum/Trzaska.jpg...

Przewodniczacy Stowarzyszenia Ruch Społeczny LUIZA

biznesmem Krzysztof Malanowski ( w środku)

oraz Doradca Strategiczny Stowarzyszenia

biznesmen Wiesław Szostak (z prawej)xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxBiznesmen i adwokat Aleksander Trzaska

 

Jak widzę, nasi trzej biznesmeni linię produkcyjną uruchomili. Metodą kopiuj-wklej pozwy produkują? I co - te dwa kliknięcia cztery stówki u nich kosztują? Nieźle im się wiedzie na wydeptanej przez nas ścieżce. Ile tych pozwów naklepali? 135 sztuk? I co,  zarobili już na tym 54 000 PLN.

A mecenas Trzaska tym ludziom chce pomóc, czy drugi raz ich złupić?

Panie Mecenasie. Pan kupi materac i śpiwór, bo jak Pan puści te 135 pozwów w trybie indywidualnym to do Nowego Roku będzie Pan musiał w sądzie nocować. A co z kosztami spółdzielni? Taniej byłoby dla spółdzielców gdyby Pan powodów połączył w takie grupy jak moja.

Hej LUIZA, weźcie pogońcie tych trzech pseudopomagaczy. Wiecie ile będzie Spółdzielnię (czyli Was) kosztować ich życzliwa pomoc?

Załóżmy, że każde z tych 135 mieszkań, które są przedmiotem pozwów ma wartość rynkową tylko 100 000 zł.

Jeśli wartość przedmiotu sporu mieści się w granicach 50 000 - 200 000 zł  to minimalna stawka wynagrodzenia jaką adwokatowi może przyznać sąd wynosi 3 600 zł

3600 zł x 135 mieszkń = 486 000zł ( to oprócz tego co już zarobili)

Stawka ta może być zwielokrotniona do 6 razy.

 

Ireneusz

#1273 Brzydzisz się moją osobą i postawą?

2012-06-05 10:48:55

#1265: mieszkaniec Zabrza oś Zaborze - Re: do pani Beaty # 1258

Krytykujesz, ale popierasz, nazywasz wszą i naciągaczem ale każesz iść szybko do sądu. Nie zapominaj, że sytuacja jest żywa i ciągle ewoluuje, nikt nie napisał poradnika jak przejść z socjalizmu na kapitalizm. Największą siłę stowarzyszenie miało dwa lata temu i to se ne vrati. Ci, którzy zapłacili tzw. 5%, miotali się w prawo i lewo (przypomnij sobie), strasznie żal starszych, którzy mówili: ... "mam swoje lata, nie mogę czekać." (Przypomnij sobie!) A rozłam? Trzech głównych liderów, pomysłodawców i najbardziej obcykanych w sprawie facetów ... odeszło. (Pamiętasz?) Przewodniczący, nieustannie krytykowany za popełnienie tysiąca błedów, a kto by z nas chciał zostać przewodniczącym?

Ja idę dziś na moją część walnego zebrania. Będę głosował przeciw zmianom w statucie.