PETYCJA O USTANOWIENIE UŻYTKU EKOLOGICZNEGO „ŚLUZA KAPUŚCISKA”
Skontaktuj się z autorem petycji
Petycja złożona w Urzędzie Miasta.
2026-05-12 09:46:25Szanowni Państwo,
Chciałbym przekazać dobrą wiadomość: petycja o ustanowienie użytku ekologicznego została oficjalnie złożona w Urzędzie Miasta Bydgoszczy Wydział Zieleni i Gospodarki Komunalnej.
Będę informować w miarę możliwości o postępach w sprawie.
Dziękuję za każde wsparcie!
Andrii Shykhov
Udostępnij tę petycję
Pomóż uzbierać więcej podpisów tej petycji.
Jak promować petycję?
- Udostępnij petycję na swojej tablicy na Facebooku i w grupach związanych z tematyką petycji.
- Skontaktuj się ze swoimi przyjaciółmi
- Napisz wiadomość, w której wyjaśnisz, dlaczego podpisujesz się pod tą petycją, jako że ludzie są bardziej skłonni złożyć swój podpis, gdy rozumieją, jak ważny jest temat.
- Skopiuj i wklej adres internetowy petycji do swojej wiadomości.
- Wyślij wiadomość za pomocą poczty e-mail, usługi SMS, serwisów Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram i LinkedIn.
Milczenie nie powoduje zmiany.
Autor tej petycji zajął stanowisko i podjął działanie. Zrobisz to samo?
Inne petycje, które mogą cię zainteresować
Zapewniamy bezpłatną platformę do publikowania petycji online. Stwórz profesjonalną petycję on-line za pomocą naszego serwisu. Petycje są publikowane w mediach każdego dnia, więc stworzenie petycji jest świetnym sposobem, na zwrócenie uwagi opinii publicznej i organów decyzyjnych.