Petycjeonline.com

Zapewnienie stałego dostępu do znieczulenia zewnątrzoponowego dla pacjentek oddziału porodowego w szpitalu w Lesznie

Skontaktuj się z autorem petycji

Dziękuję za podpisy!

2026-02-08 20:50:34

Drodzy podpisujący,

Bardzo dziękuję za Wasze zaangażowanie w tę petycję i komentarze pod nią. Chciałam dać Wam znać, że przesłałam dziś petycję wraz z podpisami do drekcji szpitala w Lesznie. Poinformuję też o tym fakcie lokalne media.

Trzymajcie kciuki!

Pozdrawiam,

Beata 


Beata Orłowska



Udostępnij tę petycję

Pomóż uzbierać więcej podpisów tej petycji.

Jak promować petycję?

  • Udostępnij petycję na swojej tablicy na Facebooku i w grupach związanych z tematyką petycji.
  • Skontaktuj się ze swoimi przyjaciółmi
    1. Napisz wiadomość, w której wyjaśnisz, dlaczego podpisujesz się pod tą petycją, jako że ludzie są bardziej skłonni złożyć swój podpis, gdy rozumieją, jak ważny jest temat.
    2. Skopiuj i wklej adres internetowy petycji do swojej wiadomości.
    3. Wyślij wiadomość za pomocą poczty e-mail, usługi SMS, serwisów Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram i LinkedIn.