Apel o transparentny wybór delegatów na V Światowy Zjazd Polonii

My, niżej podpisani przedstawiciele Polonii, jesteśmy głęboko zaniepokojeni sposobem wyłaniania delegatów na V Światowy Zjazd Polonii. Zasady są niejasne i nie są transparentne. Po zapytaniach dziennikarzy u organizatora "Wspólnota Polska", informacje o Komitecie Obchodów Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości znikneły z następującej strony, błąd 404:
[ http://wiadomosci.wspolnotapolska.org.pl/wiadomosci/index?panstwo=&lata=&miesiace=&film=&galeria=&per_page=48 ]

Piąty Światowy Zjazd Polonii jest zjazdem wyjątkowym ze względu na Setną Rocznicę Odzyskania Niepodległości. Niech ten Zjazd będzie początkiem Dobrej Zmiany w relacjach pomiędzy Polską a Polonią. Uważamy, że na Zjazd powinni przyjechać delegaci z dorobkiem w działaniu na rzecz polskiej racji stanu, działacze patriotyczni i niepodległościowi. Mając to na uwadze, osoby z dorobkiem działania przeciwko Polsce, lub pozorujące "dobre" działania, nie powinny być zakwalifikowane do uczestnictwa. Apelujemy, aby organizatorzy podjeli działania Dobrej Zmiany nie tylko w Polsce, a także w innych krajach.

Strona V Światowego Zjazdu Polonii: http://www.wspolnotapolska.org.pl/zjazdpolonii/index.php

...

..

.


Edmund Lewandowski    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Edmund Lewandowski do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Facebook