Chcemy redaktora Mariusza Maxa Kolonko w Politycznej Szafie!!!

Polityczna Szafa Sebastiana Kubickiego to program publicystyczny, który cieszy się dość sporą popularnością. Do ''Szafy'' zapraszani są politycy, publicyści, dziennikarze, ludzie kultury. Nie obowiązuje tutaj wyłącznie jedna narracja. Polityczna Szafa otwarta jest dla wszystkich. Z wyjątkiem ludożerców. Sebastian Kubicki prowadzi program już od ponad pięciu lat. Mówi się, że wykreował kilku polityków, choć to tylko puste stwierdzenia, to na pewno nobilitujące autora programu. Program nadawany jest na kanale YouTube.

https://www.youtube.com/channel/UCS8KaNcX4Q6hhBpZynNPXPw

Mariusz Max Kolonko to postać bardzo barwna i ciekawa. Wielkimi krokami zbliża się SETNY odcinek programu, dlatego twórca ''Szafy'' wyznaczył sobie jeden cel, a mianowicie, że chciałby do programu na zwieńczenie swojej przygody z Polityczną Szafą zaprosić właśnie popularnego i powszechnie lubianego redaktora. 

Twój podpis - być może - doprowadzi do takiego nagrania!


Sebastian Kubicki    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję


LUB

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na naszej stronie. Jednak należy zaznaczyć, że autor petycji zobaczy wszystkie informacje, które udostępnisz w tym formularzu.

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.
Facebook