CHRONIMY NASZ MIR DOMOWY NIE ZGADZAMY SIĘ NA MONOPOL ZKWP

My hodowcy ,rolnicy właściciele i miłośnicy zwierząt nie wyrażamy zgody na gwałcenie naszych praw konstytucyjnych . Nie wyrażamy zgody na monopolizacje Związku Kynologicznego będącego jednym z ze stowarzyszeń .

Zauważamy ile szkody może przynieść projekt P Czabańskiego . Pragniemy przypomnieć bezradność schronisk i tragedie tysięcy zwierząt które bezdomnością i śmiercią zapłaciły za  nowelizacje ustawy w 2012 roku która miała rzekomo chronić ich prawa a doprowadziła do tragedii. NIE POWTARZAJMY TYCH BŁĘDÓW.

Nie godzimy się by prywatne organizacje pro zwierzęce skupiające młodych nie przeszkolonych członków miała prawa znieważenia naszego miru domowego . Jesteśmy za wprowadzenie Policji dla zwierząt jak to jest na całym świecie . By ochroną zwierząt i interwencjami zajmowała się jednostka państwowa z przeszkolonymi funkcjonariuszami . Posiadającymi wykształcenie weterynaryjne lub zootechniczne. By nie dochodziło do korupcji bez podstawnego zaboru mienia . W Polsce sądy pełne są spaw pozbawienia właścicieli zwierząt na podstawie z preparowanych dowodów które trafiły na sprzedaż lub na ubój.

Definicja psa rasowego jest ogólnie przyjęta na całym świecie   Pojęcie rasy powstaje, kiedy grupa osobników należących do tego samego gatunku jest w stanie reprodukować się, konsekwentnie zachowując te same cechy, przy uwzględnieniu takich czynników jak środowisko, historia, geografia, czy użytkowość. Istotne jest, by była to grupa o liczebności wystarczającej do utrzymania rasy bez konieczności stosowania kojarzeń w pokrewieństwie bądź dolewu obcej krwi .

Pragniemy zaznaczyć, że na całym świecie istnieje wiele organizacji Kynologicznych o wysokiej pozycji z którymi nie współpracuje Związek Kynologiczny w Polsce . Czy Rząd Polski chce wchodzić w kompetencje organizacji z innych krajów w tym rządowej organizacji kynologicznej z Hiszpani jaką jest Alianz Canine Worldwide? Zadajemy pytanie posłowi Czubańskiemu i Rządowi Polskiemu   Czym zasłużył sobie Związek Kynologiczny w Polsce z pośród innych organizacji kynologicznych na wyróżnienie ??? Przecież Związek Kynologiczny nie ma obowiązku chipowania swoich psów ,gdzie wszystkie inne stowarzyszenia taki obowiązek dawno wprowadziły. Nie ma obowiązku przeprowadzania podstawowych badań genetycznych DNA -gdzie inne organizacje wprowadziły to już dawno. Mało tego, inne organizacje prowadzą badania genetyczne dotyczące chorób przypisanych do danej rasy. Czego ta świetlana organizacja nie robi. Związek Kynologiczny ma podpisaną międzynarodową umowę tylko z FCI ,inne obecnie działające organizacje w Polsce mają podpisane umowy partnerskie prawie ze wszystkimi krajami na świecie ,oraz z wieloma Światowymi Organizacjami Kynologicznymi

.http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/agent.xsp?symbol=PROJNOWEUST&NrKadencji=8&Kol=D&Typ=UST&fbclid=IwAR2o5K5FExMBgkDC2bGt1hl-bfn2hCLgd3qaQDMfO3NdrbY1B8eE7OGbeBE

CCI20190111_00000.jpgCCI20190111_00001.jpgCCI20190111_000031.jpgCCI20190111_000021.jpg

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Marta do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook