Cody Simpson w Polsce

Witam. Z tej strony założycielka fanpage "Cody Simpson Poland" [link ---> https://www.facebook.com/pages/Cody-Simpson-Poland/375319985851224?ref=hl]. Jesteśmy Polish Angels [polskimi Aniołkami], czyli fankami Cody'ego Simpson'a. Ta petycja ma nam pomóc w sprowadzeniu Cody'ego do Polski. Cody ma dużo fanek w Polsce, fanów zresztą też. Chcemy spełnić nasze wspólne marzenie i usłyszeć głos naszego idola na żywo. Zwracamy się z uprzejmą prośbą o pomoc do każdego, kto przeczyta tą petycję, dlatego proszę, jeżeli to czytasz, to poświęć kilka minut i podpisz się pod tą petycją! Dla Ciebie to tylko mały gest, a dla nas krok bliżej do spełnienia najskrytszych marzeń. Kilka dni temu, Cody, odpisał mi (po wielu staraniach) w wiadomości prywatnej i napisał, że kocha swoje fanki w Polsce oraz obiecał, że do nas przyjedzie. To było tylko parę słów, ale takich, które zmotywowały nas do dalszej walki! Nie poddamy się i będziemy walczyć do końca! Pomóźcie nam spełnić nasze marzenie i zobaczyć Cody'ego w Polsce!

@CodyNewsPoland

Wszystkich fanów Cody'ego zapraszamy na fanpage ---> https://www.facebook.com/pages/Cody-Simpson-Poland/375319985851224?ref=hl

 


Cody Simpson Poland    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Cody Simpson Poland do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Facebook