NIE dla śmietniska w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Mielcu
Skontaktuj się z autorem petycji
Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji NIE dla śmietniska w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Mielcu
|
Gość |
#12015-10-25 21:22Nie wyobrażam sobie pomniejszenia schroniska. Dla tych zwierząt jest i tak za mało miejsca. Idealnym pomysłem jest wręcz powiększenie schroniska i poprawienie warunków bytowych dla zwierząt :) |
|
| |
|
Gość |
#22015-10-25 21:52Ponieważ zamiast zadbać o zwierzaki jak należy próbuje się tam narobić większego syfu. Zwierzęta zasługują na lepsze życie, już i tak są po przejściach. Warunki w schronisku są trudne i bez śmieci. |
|
| |
|
Gość |
#32015-10-25 23:38Nie może być tak, że skrzywdzone żywe istoty, bedą w tym samym miejscu co śmieci. Zwierzęta to nie śmieci, to nasi mniejsi bracia. Schronisko powinno być miejscem wśród drzew i zieleni, żeby zachęcać wolontariuszy do spacerów, a nie koło śmieci!!! Joanna Dudzic |
|
| |
|
Gość |
#42015-10-26 00:08Bo życie jest ważniejsze niż śmieci! |
|
| |
|
Gość |
#52015-10-26 03:56Bo ten projekt to skandal. |
|
| |
|
Gość |
#62015-10-26 04:33Bo nie jest mi obojętny los zwierząt. Wstyd !!! |
|
| |
|
Gość |
#72015-10-26 05:15"co uczyniliscie moim braciom mnie uczyniliście...."- |
|
| |
|
Gość |
#82015-10-26 05:44Wygracie!!! |
|
| |
|
Gość |
#92015-10-26 08:16Zwierzęta też są ważne, nie tylko ludzi i ich beton, śmieci, przetargi. Dlaczego odbierać tym bezdomnym zwierzętom resztkę godności i traktować jako kategorię śmieciową i zasłaniac pojemnikami na odpady? Miasto Mielec chyba nie jest takie małe, żeby nie było innego miejsca na PSZOK. |
|
| |
|
Gość |
#102015-10-26 08:26Uwazam, ze to bardzo słuszna sprawa. |
|
| |
|
kasia |
#11 petycja2015-10-26 10:40Zamiast ulepszac schronisko, buduja smietnik? Debilizm! |
|
| |
|
Gość |
#12 Re: petycja2015-10-26 12:10Pani Kasiu, rozumiem, że sprawa jest bulwersująca, ale proszę o kulturę wypowiedzi :) |
|
| |
|
Gość |
#132015-10-26 12:19Czy ci ludziska którzy chcą robić tam śmietnisko są tak wredni i zimni.Pasowałoby ich wsadzić do tych klatek.... |
|
| |
|
Gość |
#142015-10-26 12:53Lubie zwierzeta) |
|
| |
|
Aga |
#152015-10-26 13:06Mam nadzieje, ze sie urzednicy opamiętają i nie zrobią tego zwierzętom. One się na świat nie prosily, a teraz są skazane na łaskę i niełaskę, a same nie mogą powiedzieć. Ja bym nie chciala być bezdomnym psem czy kotem zamkniętym w boksie/klatce na tyłach PSZOKu. |
|
| |
|
kasia |
#17 Re: Re: petycja2015-10-26 13:45Przepraszam, ale nie mogę tego pojac |
|
| |
|
Gość |
#182015-10-26 15:01niewiarygodny pomysł!!!!śmietnik w schronisku jako MODERNIZACJA terenu?Budż.Obyw. pokazał,ze dla obywateli te zwierzęta są ważne! |
|
| |
|
Gość |
#192015-10-26 15:53Zwierzęta same protestować nie mogą, więc robimy to w ich imieniu. G.M. |
|
| |
|
Gość |
#202015-10-26 16:01Od lat wspieram wolontariuszy pracujących na rzecz zwierząt w schronisku w Mielcu i nie wyobrażam sobie, że można zwierzęta pomieszac ze śmieciami! Wstyd! Miało być w schronisku lepiej, a nie gorzej! |
|
| |
|
Gość |
#212015-10-26 16:06Jako miłośnik zwierząt, psów w szczególności nie jestem obojętny na to co dzieje się w schroniskach i ze schroniskami . |
|
| |
|
Gość |
#222015-10-26 16:31Że względu na dobro zwierząt przebywających w schronisku |
|
| |
|
Gość |
#232015-10-26 17:47Bo Kocham zwierzęta i należy im się choć kawałek miejsca na tej ziemi ! |
|
| |
|
Gość |
#242015-10-26 18:24Bo nie zgadzam się na takie rozwiązanie. |
|
| |
|
Teresa Wróbel Autor petycji |
#25 Re: Re: Re: petycja2015-10-26 19:10również :) stąd petycja |
|
| |
|
Milczenie nie powoduje zmiany.
Autor tej petycji zajął stanowisko i podjął działanie. Zrobisz to samo?
Inne petycje, które mogą cię zainteresować
Zapewniamy bezpłatną platformę do publikowania petycji online. Stwórz profesjonalną petycję on-line za pomocą naszego serwisu. Petycje są publikowane w mediach każdego dnia, więc stworzenie petycji jest świetnym sposobem, na zwrócenie uwagi opinii publicznej i organów decyzyjnych.