NIE ! Połączeniu Gim. 6 im. Jana Pawła II i Szk. Podst. nr 7

 

Szanowni Państwo, w dniu dzisiejszym ( 29 lutego) Rada Miasta Suwałk 19 głosami za i 4 głosami sprzeciwu Radnych Marioli Szczypiń, Doroty Jabłońskiej ,Grzegorza Gorlo i Zdzisława Koncewicza podjęła uchwałę O POŁĄCZENIU GIMNAZJUM NR 6 IM. JANA PAWŁA II i SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 7 W ZESPÓŁ SZKÓŁ. Dziękujemy wszystkim, którzy bronili tożsamości Naszych Szkół.

To smutne, że nasze głosy sprzeciwu nie zostały uwzględnione. Przeciwni tej decyzji byli wszyscy pracownicy obu szkół , ponad 600 rodziców, jak również uczniowie i sympatycy szkół. Jak widać pojęcie demokracji (władzy ludu) w naszym mieście ogranicza się tylko do dnia wyborów, a przez następne 4 lata głos społeczeństwa wogóle nie jest brany pod uwagę.

Jednocześnie zapewniamy Państwa, że dołożymy wszelkich starań, aby zminimalizować wszelkie negatywne skutki decyzji Władz Naszego Miasta.

 


Rodzice i Nauczyciele    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Rodzice i Nauczyciele do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Facebook