NIE DLA ZAMKNIĘCIA SIŁOWNI, BASENÓW I KLUBÓW FITNESS

Rząd chce prowadzić drugi lockdown zawieszając działanie siłowni, klubów fitness, basenów i aquaparków bez racjonalnego powodu - koronawirus ma bardzo niską śmiertelność, w dodatku notowaną jedynie u osób starszych i z współistniejącymi chorobami. Zamknięcie siłowni i innych obiektów sportowych bez powodu odcina osoby młode od normalnego, zdrowego funkcjonowania - dla wielu jest to równoznaczne z utratą zarobku (branże fitness, insturktorzy i trenerzy), a dla jeszcze innych, jest to bezpodstawne uniemożliwienie samorozwoju i samorealizacji, do której dostęp powinien być w kraju i nie powinien być odebrany. Jedynym słusznym rozwiązaniem jest wprowadzanie ograniczeń dla osób starszych i osób w grupie ryzyka, a reszcie społeczeństwa należy dać żyć i funkcjonować.

Osobiście dodam -  jest wielu ludzi, którzy wiążą plany z siłownią i ćwiczeniami, mają zaplanowane zawody, przyszłą karierę nad którą pracują, lub po prostu cel związany z treningiem, którego nie da się zrobić w domu. Wszyscy powinniśmy zatrzymać ten bezpodstawny i zupełnie nieracjonalny nakaz rządu. Proszę, powstrzymajmy to razem.

Proszę o podpis i podanie petycji dalej.

 

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Karolina Gądek do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook