Prosimy burmistrza Ursynowa o pilny remont drogi do żłobka przy ul. Wiolinowej 9

Szanowni Państwo,

Remont drogi wewnętrznej oznaczonej w mpzp jako C.1.7 KDW na odcinku pomiędzy budynkiem pawilonu przy ul. Wiolinowa 15, a żłobkiem przy ul. Wiolinowa 9 położonej na działkach m.st. Warszawy nr 33 i 34 z obrębu 11008 jest konieczny, gdyż droga ta nie była remontowana od kilkudziesięciu lat i jest bardzo zdewastowana. Argumenty wysuwane od ponad dekady przez Urząd Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy i Spółdzielnię Jary, że remont zostanie wykonany, po wybudowaniu inwestycji Wiolinowy Pasaż jest odwlekaniem tego potrzebnego remontu w bliżej nieznaną przyszłość. Wynika to z decyzji Walnego Zgromadzenia Spółdzielni, które nie wyraziło póki co zgody na realizację Wiolinowego Pasażu. Inwestycja ta posiada co prawda pozwolenie na budowę, ale zaskarżone przez inwestora, czyli samą Spółdzielnię. Tym samym czas jej realizacji jest odsunięty mocno w przyszłość, a równa i naprawiona droga do żłobka jest potrzebna od dawna.


Piotr Guział Stowarzyszenie Nasz Ursynów    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Wypełnij poniższy formularz, aby podpisać petycję utworzoną przez Piotr Guział Stowarzyszenie Nasz Ursynów. Autor petycji będzie mieć dostęp do wszystkich informacji podanych w formularzu.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Facebook