Niech powróci pociąg Kraków-Grodno!

 Kraków, 14 listopada 2018 roku

„PKP Intercity” S.A.
Biuro Rozliczeń, Reklamacji i Windykacji
„Reklamacje”
Aleje Jerozolimskie 142 A
02-305 Warszawa

 

My, niżej podpisani, zwracamy się z uprzejmą prośbą o przywrócenie bespośredniego połączenia Kraków Główny - Grodno (Białoruś). 

Jesteśmy osobami, często korzystającymi z usług PKP Intercity, najczęściej z połączenia Kraków Główny - Grodno (Białoruś). Niestety od 9 grudnia to połączenie przestanie istnieć, co powoduje, że droga od Krakowa do Grodno wydłuży się o 1,5 raza: zamiast 9 godzin będzie prawie 15.

Jesteśmy zdania, że dało by się dodać Kraków Główny jako stację pośrednią w nowym połączeniu obowiązujączym od 9 grudnia 2018 roku (Gliwice - Grodno), lub wprowadzenie połączenia Kraków Główny - Warszawa Centralna z godziną przyjazdu dopasowaną  do godziny odjazdu pociągu (Gliwice - Grodno) ze stacji Warszawa Centralna(około 7:30 - 8:00).

Dzięki wprowadzeniu powyższych zmian uda się z pewnością zagwarantować wygodny przejazd osobom z Krakowa do Grodno, oraz zapewnić korzystanie tych osób z usług PKP  Intercity.

Prosimy o przychylne rozpatrzenie naszej prośby.

W imieniu podróżujących
Lizaveta Horbik

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Lizaveta Horbik do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Facebook