o budowę chodnika przy ul. Błażeja w Poznaniu

Prezes Trust
Pan Paweł Bugajny
ul. Błażeja 6, 61-608 Poznań

chodnik.jpgSzanowny Panie Prezesie,

Miasto Poznań, w szczególności jego północna część w ostatnich latach dynamicznie się rozwija. Z każdym rokiem powiększa się grono mieszkańców Naramowic i wzrastają potrzeby w zakresie infrastruktury, których zaspokojenie jest niezbędne do zapewnienia odpowiedniego komfortu życia.

Niestety jednym z elementów powodujących dyskomfort i uciążliwości wśród mieszkańców ulicy Błażeja i okolic jest brakujący odcinek chodnika przy bloku nr 6.

Zwracamy się do Pana z pytaniem czy coś stoi na przeszkodzie żeby powyższy odcinek został zbudowany, tak aby stać się komplementarnym z resztą ciągu komunikacji pieszej?

Jednocześnie prosimy firmę Trust o możliwie szybkie wykonanie nawierzchni chodnikowej o odpowiednio wysokim standardzie, która ułatwi poruszanie się okolicznym mieszkańcom. Są to przecież osoby, będące w znacznej części klientami firmy Trust.

Prosimy o odpowiedź.
Mieszkańcy Naramowic

W imieniu mieszkańców Naramowic, którzy poprosili mnie o pomoc w kwestii rozwiązania problemu braku tego istotnego elementu infrastruktury w tej części naszej dzielnicy,
z wyrazami szacunku

Paweł Sowa, Radny Miasta Poznania
kontakt: Pawel_Sowa@um.poznan.pl

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Paweł Sowa do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Facebook