OTWARCIE ULIC (Lakiernicza, Stolarska, Blacharska) dla ruchu kołowego- Grabiszynek (Wrocław)

OTWARCIE ULIC DLA LEPSZEGO TRANZYTU WE WROCŁAWIU

(LAKIERNICZA, STOLARSKA, BLACHARSKA, ODKRYWCÓW)

 

Drodzy mieszkańcy Wrocławia,

wspólnie możemy usprawnić ruch drogowy na osiedlu Grabiszynek, wnosząc o otwarcie ulic: Stolarskiej, Lakierniczej i Blacharskiej (a w przyszłości także ul. Odkrywców, jako przedłużenia do Racławickiej).

 

  • Obecnie ulice zablokowane są słupkami, przez co cały ruch tranzytowy pomiędzy Racławicką a Hallera jest utrudniony i obciąża ul. Rymarską. Jest to uciążliwe dla przemieszczających się, ale także dla mieszkańców tej okolicy.
  • Otwarcie wyżej wymienionych ulic zdecydowanie polepszy ruch w tej okolicy. Zyska na tym także bezpieczeństwo dzieci chodzących do szkoly nr 82 przy ul. Blacharskiej a także przy szkole ATUT.
  • Duże łatwiej będzie również wyremontować nawierzchnię ul. Rymarskiej (a także Lakierniczej i Stolarskiej), gdy będzie alternatywna droga dojazdu i tranzytu. 

Zrzut_ekranu_2018-11-04_o_18.14_.18_1.png

 

Zrzut_ekranu_2018-11-04_o_18.15_.02_.png

 

Prosimy o przekazanie tej petycji wszystkim znajomym i sąsiadom.  Osoby zamieszkujące osiedle Grabiszynek, ale także mieszkańcy Krzyków i Fabrycznej, którzy jeżdżą na południe miasta i nie raz utknęli w korkach, powinni być zainteresowanie "uwolnieniem" wyżej wymienionych ulic. Tranzyt do Racławickiej z Hallera może być dla nas wszystkich dużym usprawnieniem. 

Petycja powstała z prywatnej inicjatywy po ogłoszeniu Rady Osiedla Grabiszynek. W chwili obecnej przeprowadzane są konsultacje społeczne dotyczące tego zagadnienia (taką konsultacją jest między innymi podpisana przez mieszkańców niniejsza petycja). Podpisana przez Państwa petycja zostanie przekazana do Urzędu Miejskiego dnia 13.11.2018. 

image110.jpeg

Podpisy zbieramy do 12 listopada 2018, aby przekazać petycję władzom miasta. 

Dziękujemy za pomoc!

 

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Maja Wrońska do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Facebook