Petycja do CD Projekt RED, o dodanie do planow developerskich gry w swiecie postapokaliptycznym

Do: Studio CD Projekt RED

Ta petycja ma na celu wyrażenie prośby i chęci społeczności fanów fantastyki postapokaliptycznej, fanów SF ogólnie, oraz fanów dobrej rozrywki cyfrowej w takiej formie jak studio CDP RED prezentuje od lat; prośby, aby CDP RED dodał do planów wydawniczych pozycję osadzoną w świecie postapokaliptycznym umiejscowioną w Europie środkowo-wschodniej.

Temat nuklearnych postapokaliptycznych światów w grach wideo (komputerowych, bądz konsolowych), poruszany był od lat, sięgając pamięcią do gier takich jak Wasteland, Fallout 1&2, czy nowszych pozycji takich jak Metro 2033 czy MadMax.

Rodzime polskie, oraz z sąsiadujących krajów, studia deweloperów gier (produkcjom fanowskim nie umniejszając) próbowały z różnym skutkiem stworzyć wizje postapokalipsy w centralnej i środkowej części Europy, z chlubnym, lecz zakończonym już, wyjątkiem serii S.T.A.L.K.E.R.
(Wyżej wymienione pozycje, są umiejscowione gdzie indziej na świecie, bądź są bardzo liniowe.) 

Studio CDP RED pokazało jak należy tworzyć gry na wysokim poziomie, traktując graczy poważnie, oraz respektujac ich prawa do nieskrępowanego zarządzania własnymi cyfrowymi produktami. Gracze, jak i branża, doceniają wkład studia w doskonalenie tego medium rozrywki.

Uważamy, że taka gra była by absolutnym hitem, biorąc pod uwagę bogatą kulturę Europy, "naszą" wizję paranoii Zimnej Wojny po tej stronie Żelaznej Kurtyny,  wszelakie 'bareizmy' sowieckiego ustroju, oraz świetną muzykę minionej ery (dla przykładu Pana Mieczysława Fogga, bądź nowszych artystów z lat 70 u 80 ubiegłego wieku.), oraz specyfikę kraju przed polską restrukturyzacją ustrojową, oraz w rejonie wplywów sowietów przed wdrożonżą Perestroiką!
(O poligonach nuklearych, jak w Ożarsku, oraz strategicznie rozmieszczonych rakietach nuklearnych w krajach Paktu Warszawskiego nie wspominając.)

Niniejszym prosimy Studio CDP RED o pozytywne rozważenie stworzenia gry, która mogła by być polską wizją atomowej postapokalipsy, na skalę swiatową, lub ewentualne nawiązanie wspólpracy, bądz nabycie IP do serii S.T.A.L.K.E.R. od GSC Games World i kontynuację tej serii.

(P.S. W pełni świadomości, że petycja ta jest jedynie naszą gorącą prośbą, chcielibyśmy, aby CDP RED przychyliło się do naszej prośby, jeśli odzew będzie zadowalający, wedle Waszych standardów!)

Wersja 1.1, dnia: 08.08.2017 


Marcin 'ghoti' Dabrowski    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Marcin 'ghoti' Dabrowski do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Facebook