Petycja do Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie zwrotu obiektów Gwardii Warszawa mieszkańcom Mokotowa

Pan 

Joachim Brudziński 

Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji  

 

Zwracamy się do Pana, z apelem o zwórcenie społeczności Mokotowa obiektów klubu WKS „Gwardia Warszawa” znajdujących się przy ulicy Racławckiej 132.

Dziś te, będące w zarządzie kierowanego przez Pana resortu obiekty zamiast służyć mieszkańcom naszej dzielnicy, niszczeją. A młodzi adepci sportu tułają się po całym Mokotowie, by móc rozwijać swoje sportowe pasje.

Pana formacja polityczna, wielokrotnie udowodniła, że potrafi sprawnie przeprowadzać projekty, które uznaje za kluczowe. Wierzymy, że z równą szybkością, sprawnością i efektywnością zajmie się Pan sprawą stadionu, hal sportowych i pozostałych terenów Gwardii Warszawa przy ul. Racławickiej.

Warszawska Gwardia to klub zasłużony dla historii sportu polskiego i warszawskiego. Do niedawna trenowały tu tysiące dzieci i młodzieży z Mokotowa. Klub od lat boryka się z problemami z bazą sportową, spowodowanymi nie własną działalnością, ale decyzjami administracyjnymi. Ze swoich macierzystych obiektów przy ul. Racławickiej 132 został usunięty. Cała infrastruktura zamiast być remontowana i utrzymywana dla kolejnych roczników, ulega sukcesywnej degradacji i niszczeniu.

Jesteśmy głęboko przekonani, że rozumie Pan rolę, jaką w rozwoju młodych ludzi odgrywa sport i w jaki sposób kształtuje on nie tylko zdrowe nawyki ale i siłę charakteru.

Wierzymy, że zależy Panu na tym, by dzieci z Mokotowa mogły swoje sportowe pasje rozwijać na nowoczesnych, dobrze wyposażonych obiektach.

Wierzymy, Pan im w tym swoją decyzją pomoże i zwróci obiekty, tym którym powinny służyć – mieszkańcowm Mokotowa.

 

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Paweł Sawicki do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Facebook