Petycja do Prezydenta Miasta Nowego Sącza z prośbą o poparcie kandydatury Pani Beaty Zygadło Sapok na stanowisko pracownika schroniska dla bezdomnych zwierząt w Nowym Sączu.

Szanowny Panie Prezydencie,

w imieniu swoim oraz wszystkich osób, które podpisały się pod tą petycją, zwracam się z uprzejmą prośbą o poparcie kandydatury Pani Beaty Zygadło Sapok na stanowisko pracownika nowo powstałego schroniska dla bezdomnych zwierząt w Nowym Sączu.

     Uważamy, iż będzie to dla Pani Beaty największe podziękowanie za ogromną determinację, za jej wkład i zaangażowanie w powstanie tego miejsca.

    Jej cechy charakteru, którymi się wykazała jako inicjatorka budowy schroniska oraz ogromna miłość do zwierząt, którą okazuje każdego dnia, to cechy które powinna posiadać każda osoba na tym stanowisku.

    Pani Baeta włożyła całe swoje serce w powstanie tego miejsca i bez wątpienia dołoży wszelkich starań, aby schronisko dla  bezdomnych zwierząt w Nowym Sączu stało się wzorem dla innych schronisk w Polsce.

   W związku z powyższym my mieszkańcy Nowego Sącza oraz wszyscy, którym los zwierząt nie jest obojętny, bardzo prosimy o poparcie kandydatury Pani Beaty Zygadło Sapok na stanowisko pracownika schroniska dla bezdomnych zwierząt w Nowym Sączu.  

Z góry bardzo dziękujemy za rozpatrzenie naszej prośby,


mieszkańcy Nowego Sącza oraz wszyscy, którym los zwierząt nie jest obojętny    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam mieszkańcy Nowego Sącza oraz wszyscy, którym los zwierząt nie jest obojętny do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook