PETYCJA DO PREZYDENTA MYSŁOWIC O NIE WYBURZANIE I REMONT MUSZLI KONCERTOWEJ

Muszla1.jpgZwracamy się z petycją obywatelską do pana Dariusza Wójtowicza, - Prezydenta Miasta Mysłowice o niewyburzanie, remont i wykorzystanie imprezowe muszli koncertowej w Parku Zamkowym dolnym (Parku Ludowym) w Mysłowicach przy ul. Bytomskiej. 

Petycja ma związek z infromacjami prasowymi o rozpisaniu przetargu na remont Parku Zamkowego dolnego (Parku Ludowego), w którym do obowiazków wykonwacy należeć będzie rozebranie muszli koncertowej. 

Muszla koncertowa jest nierozerwalnie związana z Parkiem, jest miejscem sentymantalnym dla wiekszości mysłowiczan. Żądamy, aby została ona zrewitalizowana (ożywiona) poprzez remont i wykorzystanie na imprezy muzyczne i taneczne, przeniesienie w tym celu z Rynku, z tymczasowej sceny w tymczowym Rura Parku. Na muszli koncertowej powinny się odbywać także wydarzenia artystyczne związane z Dniami Mysłowic - na Rynku zaś Jarmark Świętojański z tej okazji (bez głośnych koncertów). 

Wierzymy, że Pan Prezydent jest skłonny wysłuchać głosu mysłowiczan, mimo trudności spowodowanych takim, a nie innym projektem remontu Parku autorstwa byłego naczelnika Tomasza Wrony.

 

 


Remigiusz Garbiec    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Remigiusz Garbiec do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook