PETYCJA O ODWOŁANIE Z FUNKCJI KIEROWNICZKI ŚWIETLICY ŚRODOWISKOWEJ "ŚWIETLIK" W RYBIU

My, Mieszańcy Gminy Raszyn,zwracamy się do Wójta Gminy Raszyn Pana Andrzeja Zaręby z żądaniem natychmiastowego odwołania z funkcji Kierowniczki Świetlicy Środowiskowej "Świetlik" w Rybiu Pani Małgorzaty Kaiper.

Od dłuższego czasu obserwujemy bardzo duże zaangażowanie Pani Małgorzaty Kaiper w działania szkalujące innych mieszkańców oraz Radnych Gminy Raszyn. W swoich postach na prowadzonej przez siebie grupie Raszyn24 na Fecebooku posługuje się mową nienawiści i bezpardonowo atakuje osoby, mające inne zdanie, niż ona. Dodatkowo do siania nienawiści wykorzystuje stronę Świetlicy Środowiskowej na Facebooku do swoich prywatnych rozgrywek politycznych. 

W ostatnim okresie Pani Małgorzata Kaiper podjęła decyzję o skróceniu trwania zajęć dla dzieci w okresie letnim. Dodatkowo swoją decyzję uzasadniła niezgodnie z prawdą działaniami jednej z Radnych Gminy Raszyn.

Nie bez wpływu na naszą petycję ma także wywieszona przez Panią Małgorzatę Kaiper na Świetlicy Środowiskowej informacja, iż Świetlica będzie wraz z boiskiem i placem zabaw czynna tylko do godziny 20.00 oraz że wejście przez zamknięte furtki traktowane będzie jak włamanie. 

Zadaniem Kierowniczki Świetlicy jest zapewnienie zajęć w możliwie jak najdłuższym czasie, a nie traktowanie mieszkańców jak przestępców. Tego typu zachowanie jest całkowicie niezgodne z funkcją wychowawczą, jaką powinna być podstawą funkcjonowania tej placówki.

W naszej ocenie Pani Małgorzata Kaiper poprzez swoje działania, ograniczające dostęp do Świetlicy Środowiskowej oraz przez swoją mowę nienawiści, majacą na celu skłócenie mieszkańców i nastawienie ich przeciwko sobie całkowicie pozbyła się prawa do pełnienia funkcji, mającej m.in. na celu działania wychowawcze. 

Kierowniczka Świetlicy Środowiskowej powinna być przykładem godnym do naśladowania przez osoby korzystające z usług tej placówki, a nie uczyć młode pokolenie nienawiści.

Z tych względów uważamy, iż dalsze pełnienie przez Panią Małgorzatę Kaiper funkcji Kierowniczki Świetlicy Środowiskowej "Świetlik" w Rybiu jest niedopuszczalne i żądamy od Wójta Gminy Raszyn Pana Andrzeja Zaręby zwolnienia ww. osoby w trybie natychmiastowym.

 


Andrzej Zawistowski    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Andrzej Zawistowski do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook