PETYCJA O UKARANIE Piotra Ł. za zamierzone zakłócanie publicznych spotkań

Szanowny Panie Prokuratorzy  

 My wszyscy oburzeni incydentami jakie panują na spotkaniach parlamentarzystów Prawa i Sprawiedliwości z lokalnymi mieszkańcami miast i dzielnic prosimy o wyciągnięcie stosownych konsekwencji w stosunku do osoby która zakłóca spotkania po przez krzyki,przepychanki (wszczyna bójki) wobec starszych schorowanych osób,wyzywa (używa słów nieprzyzwoitych w miejscu publicznym). Pan Piotr Łopaciuk który jest głównym PROWOKATOREM wszystkich incydentów dał się już poznać na otwarciu wystawy poświęconej armii generała Andersa. W ostatnim czasie bierze czynny udział w prowokowaniu osób które przychodzą wziąść udział w rozmowach z parlamentarzystami m.in w Warszawie, w Siedlcach itd. a Pan Piotr wszczyna konflikty wyzywa starsze osoby, popycha oraz używa słów nieprzyzwoitych w miejscu publicznym. Prosimy Szanownego Pana Prokuratora Generalnego p. Zbigniewa Ziobro o wszczęcie postępowania wobec p. Piotra Łopaciuka.  

 

Podpisz petycję

Wypełnij poniższy formularz, aby podpisać petycję utworzoną przez Obywatel. Autor petycji będzie mieć dostęp do wszystkich informacji podanych w formularzu.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Facebook