Petycja o zachowanie stanowiska PRM przez Beatę Szydło, której ufa naród

POLACY MUREM ZA PREMIER BEATĄ SZYDŁO.
Nie zmienia się premiera gdy kraj zyskuje na świecie, gdy gospodarka rozwija się, gdy po raz pierwszy po wojnie Polakom żyje się lepiej, gdy realizowane są obietnice wyborcze.


Pani Premier ma odwagę z godnością głosić prawdę, że właściwym kierunkiem w życiu ludzi i społeczeństw jest otwarcie się na drugiego człowieka, pomoc innym i  zapewnienie godnego życia w rodzinie i w społeczeństwie. 

Ostatnie tygodnie przyniosły kolejną falę działań i spekulacji mających na celu zdyskredytowanie PRM Beaty Szydło a nawet odebranie jej stanowiska!

Nie możemy pozwolić na kontynuowanie tej kampanii oszczerstw. Jeżeli nie zapobiegniemy dzisiaj tej zmianie na stanowisku PRM, to już wkrótce możemy obudzić się w kraju w którym będzie panował chaos, brak zaufania i realizacji określonych działań.

Dlatego proszę Cię o złożenie podpisu pod petycją w obronie PRM BEATY SZYDŁO. Niech jej przewodnictwo będzie nadal w Polsce wyznacznikiem dobrej zmiany i spokoju w państwie. 

Podpisz petycję


LUB

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na naszej stronie. Jednak należy zaznaczyć, że autor petycji zobaczy wszystkie informacje, które udostępnisz w tym formularzu.

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.
Facebook