Petycja Przeciwko Zaostrzeniu Ustawy Antyaborcyjnej

Kalisz , 4 października 2016 roku

 

Obywatelki oraz Obywatele
Rzeczpospolitej Polskiej


Szanowny Pan
Andrzej Duda
Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej


Szanowny Panie Prezydencie

W ostatnich dniach media publiczne w Naszym kraju informują o fali protestów związanych z podejmowanymi przez Sejm Rzeczpospolitej Polskiej pracami nad zaostrzeniem Ustawy Antyaborcyjnej . Zaostrzenie tejże ustawy spowoduje , że to już nie kobieta będzie miała możliwość decydowania o sprawach związanych z narodzinami dziecka ale inni ludzie . Zaostrzenie Ustawy Antyaborcyjnej spowoduje , że obywatelkom Naszego kraju odbierze się prawo do osobistej wolności . Tym samym obywatelki Rzeczpospolitej Polskiej stracą to , co dotychczas każdemu obywatelowi zapewniała Konstytucja Rzeczpospolitej Polskiej , mianowicie mowa tutaj o wolności osobistej , która w demokratycznym państwie jest sprawą najwyższej wagi. Ustawa Antyaborcyjna jest właśnie tą blokadą wolności osobistej i prawa o decydowaniu na temat swojego zdrowia przez kobiety .
Szanowny Panie Prezydencie . W ostatnich wyborach otrzymał Pan od Nas obywateli wotum zaufania . To właśnie Panu , jako Prezydentowi powierzyliśmy misję Głowy Państwa . Otrzymał Pan w wyborach wotum zaufania ze strony swoich obywateli , którzy wybrali Pana na urząd Prezydenta kraju w nadzieji , że zgodnie z zajmowanym przez Pana urzędem będzie stał Pan po stronie swoich obywatelii . Powtarzał Pan , że demokracja opiera się na rządach narodu . Jako obywatele kraju prosimy Pana o zajęcie stanowiska w sprawie Ustawy Antyaborcyjnej . Jest Pan Prezydentem a więc i Naszym przedstawicielem nie tylko w sprawach dotyczących areny międzynarodowej ale także dotyczących Naszych wewnętrznych spraw .

Z poważaniem


Obywatelki i Obywatele
Rzeczpospolitej Polskiej


Obywatel Rzeczpospolitej Polskiej    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Obywatel Rzeczpospolitej Polskiej do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook