Petycja w sprawie podjęcia skutecznych kroków w celu wyeliminowania problemu niedziałających wind na terenach kolejowych w Gminie Wołomin

My, niżej podpisani zwracamy się o jak najszybsze podjęcie stosownych kroków dotyczących działania wind przy stacjach kolejowych "Wołomin" i "Wołomin Słoneczna" oraz we wszystkich przejściach podziemnych przy terenach kolejowych. 

Od pierwszych dni funkcjonowania nowych stacji kolejowych w Gminie Wołomin pojawiają się problemy z działaniem wind oraz ich serwisowaniem. Co około 7 lub 14 dni windy nie działają, a serwis urządzeń jest wykonywany bardzo opieszale. Jest to ogromne utrudnienie dla mieszkańców podróżujących codziennie do pracy, dla osób starszych, niepełnosprawnych, rowerzystów oraz osób posiadających dzieci. Wielokrotnie doszło do zablokowania drzwi co skutkowało wielogodzinnym pobytem w windzie do czasu przybycia serwisu.

Dzięki podjęciu odpowiednich i skutecznych kroków mamy nadzieję, że uda się stworzyć dla Mieszkańców Gminy Wołomin przyjazne warunki do podróżowania koleją. 

 

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Jakub Biesiada do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Facebook