Petycja w sprawie remontu placu zabaw przy ulicy Broniewskiego 97 oraz hali pneumatycznej na boisku szkolnym przy ulicy Broniewskiego 99A

                                                            Do: Rada i Zarząd Dzielnicy Bielany
                                                                   m.st. Warszawy

                                                                   ul. S. Żeromskiego 29
                                                                   01-882 Warszawa

 

 

   Szanowni Państwo,            

   działając w imieniu mieszkańców dzielnicy Bielany, w szczególności zaś osiedla Piaski, zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o podjęcie działań zmierzających do realizacji dwóch zadań inwestycyjnych, które wynikają bezpośrednio z potrzeb mieszkańców najbliższych okolic.                

   Pierwszym zadaniem inwestycyjnym, o które wnioskujemy jest wykonanie generalnego remontu placu zabaw dla dzieci, tzw. „okrąglaka” znajdującego się w bezpośrednim sąsiedztwie Szkoły Podstawowej nr 289 im. H. Sienkiewicza oraz bloku przy ul. Broniewskiego 97. Z przywołanego placu zabaw korzysta wiele rodzin z dziećmi, plac ten jest największym w okolicy, jednakże infrastruktura i urządzenia zabawowe w jego obrębie zdecydowanie odbiegają od standardów nowo budowanych placów zabaw na terenie Dzielnicy Bielany. Obserwując kierunek rozwoju dzielnicy i przychylność jej władz do budowania nowych, wysokiej jakości obiektów sportowych, rekreacyjnych i wypoczynkowych zwracamy się z prośbą o uwzględnienie w planach inwestycyjnych wykonanie remontu również naszego placu zabaw.                

   Drugim zadaniem inwestycyjnym, o które wnioskujemy to montaż hali pneumatycznej, tzw. „balona” nad boiskiem szkolnym Szkoły Podstawowej nr 289 im. H. Sienkiewicza, znajdującej się przy ulicy Broniewskiego 99A. Montaż hali zapewni naszym dzieciom oraz dzieciom naszych znajomych i sąsiadów możliwość uprawiania sportu i krzewienia kultury fizycznej, w dogodnych do tego warunkach, przez cały rok i niezależnie od warunków pogodowych. Widząc strategię Zarządu Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy, w myśl której hale takie powstają na Słodowcu, Rudzie, czy Młocinach – zwracamy się z prośbą o uwzględnienie w planach inwestycyjnych wykonania takiej hali również na naszym osiedlu, na terenie Szkoły Podstawowej nr 289 im. H. Sienkiewicza.                

   Nasze osiedle wciąż się rozwija, wbrew pozorom struktura demograficzna wciąż się odmładza, sprowadza się tu wiele rodzin z dziećmi. Zależy nam na tym, aby mieszkańcy najbliższych okolic mogli korzystać z infrastruktury rekreacyjnej, wypoczynkowej i sportowej najlepszej jakości. Z góry dziękujemy za pozytywne rozpatrzenie naszego wniosku. Do wniosku załączamy listę podpisów mieszkańców najbliższych okolic oraz rodziców uczniów Szkoły Podstawowej nr 289 im. H. Sienkiewicza.

Z wyrazami szacunku,

Inicjatorzy

Anna Jeziorowska

Monika Szadkowska

Grażyna Kacprzak

Marcin Włodarczyk

Krystian Lisiak

Stowarzyszenie Razem dla Bielan

 


Krystian Lisiak (Stowarzyszenie Razem dla Bielan)    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję


LUB

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na naszej stronie. Jednak należy zaznaczyć, że autor petycji zobaczy wszystkie informacje, które udostępnisz w tym formularzu.

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.
Facebook