Petycja w sprawie sygnalizacji świetlnych na skrzyżowaniu Alei Wilanowskiej, alei Sikorskiego i ulicy Dolina Służewiecka w Warszawie.

Petycja dotyczy notorycznych awarii sygnalizacji świetlnych na skrzyżowaniu alei Wilanowskiej, alei Sikorskiego i ulicy Dolina Służewiecka w Warszawie. Interwencje w Zarządzie Dróg Miejskich w Warszawie nie dają żadnych efektów.

Chcemy zwrócić się w tej sprawie do władz miasta, gdyż nagminnie niedziałające „światła” powodują ogromne korki i wściekłość nie tylko warszawiaków. Zakorkowane zwykle skrzyżowanie w momencie awarii staje się nieprzejezdne. Jest to największe i najważniejsze skrzyżowanie w tej części Warszawy. Niestety wymiana sterownika nie przyniosła rezultatu.

Sygnalizacja na tym skrzyżowaniu jest już bardzo stara, ma awaryjne okablowanie i resztę sprzętu. Konieczna byłaby tu generalna przebudowa sygnalizacji. Tymczasowo należałoby przeprowadzić przynajmniej wymianę najbardziej zużytych urządzeń, aby w okresie lipiec-sierpień 2019 roku dokonać gruntownego remontu.

Jednocześnie ustawienie sygnalizacji świetlnych na skrzyżowaniu ulicy Św. Bonifacego z Aleją Sikorskiego powoduje korek na ulicy Św. Bonifacego od Alei Sikorskiego do ulicy Sobieskiego, natomiast źle ustawiona sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu Alei Wilanowskiej i ulicy Karczocha powoduje korek na ulicy Śródziemnomorskiej od ulicy Karczocha do ulicy Sobieskiego.

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Jakub Zieliński do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Facebook