Popieram nowelizację ustawy, która wprowadzi dobrowolność szczepień i bezpieczeństwo wzorem cywilizowanych 20 państw Europy

Zadbajmy o naszą wolność i zdrowie oraz życie wszystkich dzieci!

Przeciwstawmy się pasożytowaniu na dzieciach, które ponoszą ciężar powikłań poszczepiennych i są przymuszane do dalszych szczepień przez bezlitosnych, jednak nie kontynuujących własnych szczepień ludzi. 

"Wolność człowieka kończy się tamgdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka".

Zatrzymajmy dyskryminację, mowę nienawiści oraz łamanie praw człowieka podsycane w imię większej sprzedaży produktów przemysłu farmaceutycznego. 

Musimy dbać o zdrowie osób nam najbliższych zwiększając ich bezpieczeństwo, podkreślając w prawie wagę nieprzestrzeganych dotąd obowiązków szczepiącego lekarza. INFORMACJA I DOKŁADNY WYWIAD przed szczepieniem. ODPOWIEDZIALNOŚĆ za skutki poprzez odnotowanie niepożądanego odczynu poszczepiennego. SPOŁECZNA KONTROLA nad kalendarzem szczepień poprzez możliwość zgłaszania uwag do jego zmian oraz systemem NOP poprzez wprowadzenie KONTROLI SĄDOWEJ. 

Podpisując petycję zwiększasz szanse na nowelizację ustawy, która umozliwi wprowadzenie dobrowolności szczepień wzorem cywilizowanych 20 państw europejskich.

Jesienią w sejmie! Idz do swoich posłów! www.stopnop.com.pl/ustawa 

 

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Justyna Socha do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Facebook