Popieram utworzenie nowego przedszkola publicznego z oddziałami integracyjnymi w Duczkach. Razem w trosce o przyszłość dzieci.

Mając na względzie dobro naszych dzieci zamieszkałych w Duczkach i pobliskich miejscowości Gminy Wołomin chcemy złożyć na ręce Burmistrza Gminy Wołomin petycje o utworzenie publicznego przedszkola z oddziałami integracyjnymi. Koszt budowy nowego obiektu to kilka milionów złotych, ale to jest możliwe bez żadnych nakładów inwestycyjnych!

Rodzice mieliby dostęp do dobrze skomunikowanej placówki w nowowybudowanym obiekcie. Jest to możliwe. Wystaczy włączyć Niepubliczne Przedszkole "Wesoły Skrzat" ul. Długa 53A do sieci przedszkoli publicznych. Nowoczesna infrastruktura, wysoka jakość kształcenia byłaby dostępna dla naszych dzieci niezależnie od zasobności portfela rodziców. Duczkom należy się, choć jedna placówka integracyjna. Ta byłaby pierwsza. Myślisz podobnie? Wesprzyj  nas- rodziców i podpisz petycję. Wierzymy, że dla Gminy nasz głos jest ważny. 

Brak zgody na takie przedszkole publiczne ograniczy naszym dzieciom możliwość prawidłowego rozwoju, stawiając je jednocześnie w następnych latach życia przed obowiązkiem skzolnym bez rzetelnego przygotowania. Standard przedszkola integracyjnego gwarantuje wszystkim dzieciom solidne wsparcie procesów rozwojowych.

Pomóżcie nam budować przyszłość dzieci, mieszkańców Duczek.


Komitet Rodziców z Duczek    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję


LUB

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na naszej stronie. Jednak należy zaznaczyć, że autor petycji zobaczy wszystkie informacje, które udostępnisz w tym formularzu.

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.
Facebook