Program 500+ na każde zaadoptowane zwierzę

78301232_580633519361616_2622852479452184576_n_as_Smart_Object-1.png

Minister Środowiska

Henryk Kowalczyk

Ministerstwo Środowiska

ul. Wawelska 52/54

00-922 Warszawa

Szanowny Panie Ministrze,

 doggo-hides-in-letterbox-59624237_as_Smart_Object-11.png

Apelujemy o stworzenie programu „500+ na każde adoptowane zwierzę”. Schroniska są bowiem obecnie przepełnione, bardzo często zdarza się więc, że ich podopieczni nie mają zagwarantowanych odpowiednich warunków życia. Ponadto, schroniska nie mają także funduszy na pełne leczenie zwierząt chorych, a te nieco starsze umierają niekochane. Jako studentki politologii Uniwersytetu Warszawskiego nie możemy i nie chcemy być obojętne na zaistniałą sytuację, wobec czego zwracamy się z prośbą wdrążenia programu dofinansowującego adopcję samotnego zwierzaka. Oczywiście, łączyłoby się to ze sprawdzaniem osób, do których podopieczni schroniska, by trafiali, ale wierzymy, że wiele osób nie jest w stanie zdecydować się na adopcję właśnie z powodów finansowych. Chciałybyśmy, aby zyskały zarówno zwierzaki dostając nowy dom, ale także ludzie zyskując przyjaciela na całe życie.

Z wyrazami szacunku i nadzieją na zmianę, studentki politologii

Zuzanna Wrońska

Nikola Bieguniak


Nikola Marcela Bieguniak, Zuzanna Wrońska    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Nikola Marcela Bieguniak, Zuzanna Wrońska do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook