Przeciwko Krystynie Pawłowicz

W związku z szeregiem widocznych wulgarnych zachowań Pani Krystyny Pawłowicz, oraz nagannym zachowaniem podczas obrad w Sejmie mając również na względzie możliwość oglądania tych zachowań uznaję za priorytetowym w kwestii zwrócenia się ze szczególną prośbą o zawieszenie całkowicie w trypie pełnienia funkcji posła Panią Krystynę Pawłowicz z ugrupowania PiS. Z zasadnym jest wręcz wskazać obrazy w sieci internetu gdzie są powszechnie już znane, lecz ich sprawdzeniem dotychczas nie zajął się nikt.

Uznać należy też, że w przypadku podobnych zachowań u osób dorosłych, których świat jest zamknięty na politykę reakcja na podobne skutkowała by NATYCHMIASTOWĄ reakcją władz sprowadzając to do szczebla najprostszej Izby Wytrzeźwień.

To apel do tych z Was, którzy pragną oglądać poważnych ludzi, wiedząc że w sytuacjach Dobra Polskiego jakim są między innymi tradycje , nie można pozwolić sobie na takie występki, hałas, wulgaryzmy przed kamerami, gdzie ogląda to CAŁY ŚWIAT !  

 

Poważna polityka to poważni ludzie

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Piotr Hoffmann do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Facebook