Przeciwko zamknięciu na stałe ulicy Łokietka !!

WITAM WSZYSTKICH DROGICH INTERNAUTÓW WROCŁAWIANIE LICZE NA WASZE PODPISY NIECH WIEDZĄ, ŻE SIE NIE ZGADZAMY Z ICH POMYSŁAMI NA UTRUDNIANIE RUCHU DROGOWEGO WE WROCŁAWIU.

Kolejny genialny projekt we Wrocławiu, wyłączenie z całkowitego ruchu pojazdów osobowych  na ulicy Łokietka jedynej ulicy, dzięki której można szybko dojechać na Dubois i na Rynek, aktualnie na ul. Łokietka jest dobra nawierzchnia oraz sprawny przejazd. Jakiś inteligent wymyślił sobie zrobić trasę rowerową  z ruchem tramwajowym i autobusowym włącznie, cena inwestycji ponad 2 mln złotych i zakorkowanie całej ulicy od Nadodrza do Trzebnickiej.

Jedynym dojazdem zostanie z jednej strony Pomorska, która od wielu lat jest zrujnowana i ta droga potrzebuje inwestycji i to od zaraz  a nie inwestować pieniądze w dobrą ulice, którą jest Łokietka. Czy Zarząd Dróg Komunikacji myśli ze zimą ludzie będą jeździć na rowerach do pracy??   Nie wydaje mi się!! Ja się pytam, kto ma takie pomysły może jakaś nawiedzona fanka rowerów, która nie korzysta z samochodu, w co wątpię!!!

Zamiast pomyśleć o ewentualnym pasie rowerowym  na równoległej ulicy Probusa, która chcą puścić ruch bądź  ulicy Pomorskiej (gdzie nie ma żadnych przeciwskazań do takiego rodzaju projektu).

Z tego, co mi się wydaje drogi zostały stworzone głównie dla ruchu tranzytowego a nie na odwrót dla rowerzystów. Typowe myślenie ludzi bez wyobraźni, którzy chcą dogodzić rowerzystom kosztem  kierowców, CO JEST SKANDALEM!! KTO UCHWALA I ZATWIERDZA TAKI RODZAJ PROJEKTU WE WROCŁAWIU.  Z MIEJSCA POWINIEN ZOSTAĆ ZWOLNIONY DYSCYPLINARNIE ZA KORKOWANIE CAŁEGO WROCŁAWIA CO POWODUJE WYTWARZANIE OGROMNEJ ILOŚCI SPALIN DOPROWADZA DO KUMULACJI SPALIN W TYM REJONIE.  

Wasze pomysły doprowadzają do tego ze ludzie będą łamać prawo ruchu drogowego już całkowicie, zamiast poprawić i odkorkować drogi we Wrocławiu doprowadzacie do tego ze korki są coraz większe a ludzie już jeżdżą  jak chcą, co prowadzi do samowolki drogowej. Przykładem jest pomysł na ul. Traugutta, gdzie został stworzony bus pas i co chwile dochodzi tam do wypadku.

NIECH NAS USŁYSZĄ PROSZE O PODPISANIE PETYCJI WSZYSTKICH KIEROWCÓW.

Podpisz petycję


LUB

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na naszej stronie. Jednak należy zaznaczyć, że autor petycji zobaczy wszystkie informacje, które udostępnisz w tym formularzu.

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.
Facebook