Przegubowy autobus 304 (Wieliczka Kampus-Dworzec Główny Zachód)

Szanowny Panie Burmistrzu Miasta i Gminy Wieliczka, 

Jako mieszkańcy Wieliczki, zwracamy się z petycją do władz Gminy Wieliczka o wystawienie brydag przegubowych na autobus Komunikacji Miejskiej w Krakowie o numerze 304. 

Wyżej wspomniana linia obsługuje sporą część miasta Kraków. Jest także jedną z głównych linii dojazdowych z Wieliczki oraz z południowych części miasta Krakowa do węzła przy Dworcu Głównym. Mimo wysokiej częstotliwości kursowania, linia, zwłaszcza w godzinach szczytu, jeździ przepełniona, co nie sprzyja wygodzie pasażerów. Sytuację pogarsza fakt zmniejszenia częstotliwości jazdy pociągów SKA 1. Mieszkańcy wybierają więc tę linię jako podstawowy środek komunikacji na całej długości trasy, jadąc w ogromnym ścisku. Dodatkowo linią tą podróżuje wiele turystów do Kopalni Soli. Tłok z pewnością nie pozostawi pozytywnego wrażenia o tejże linii. 

Obecnie często spotyka się sytuację, w której na autobus rezerwowy na linii 304 wyjeżdża pojazd przegubowy. Co więcej nie ma problemu z pokonaniem zakrętów na całej długości trasy, także pod Magistratem w Wieliczce. 

W związku z powyższym, jako niżej podpisani mieszkańcy, prosimy o pozytywne rozpatrzenie petycji. 


Wielicka Informacja Komunikacyjna    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Wielicka Informacja Komunikacyjna do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook