Przeprowadzenie audytu w spółce „Koleje Mazowieckie-KM” sp. z o.o. pod kątem punktualności i jakości przewozu osób.

Zwracamy się do Samorządu Województwa Mazowieckiego o przeprowadzenie audytu w spółce „Koleje Mazowieckie-KM” sp. z o.o., ul. Lubelska 26
03-802 Warszawa 
pod kątem punktualności i jakości przewozu osób, oraz wyciągnięcie konsekwencji wobec zarządu spółki za brak kontroli nad jakością usług oferowanych przez spółkę.

Przewoźnik który szczyci się tytułem "najnowocześniejszego przewoźnika regionalnego w Polsce" za nic ma punktualność i sposób podróżowania pasażerów. Pociągi kursujące w godzinach szczytu są bardzo często opóźnione (opóźnienia są od kilku minut do 2 godzin i więcej) i przepełnione, są również odwoływane bez podania przyczyny. Pasażerowie podróżujący do pracy, szkoły bardzo często są narażeni na spóźnienia i konsekwencje wynikające z tego. Pociągi zbyt rzadko kursują lub mają za krótkie składy. Ludzie nie są informowani ile może potrwać postój, nie ma informacji czy będzie komunikacja zastępcza. Jest to bardzo uciążliwe, zwłaszcza teraz w sezonie zimowym, gdy trzeba długo czekać na pociąg i nie ma pewności, że jak przyjedzie to wszyscy się zmieszczą do środka.

Od Nowego Roku zapowiadane są podwyżki cen biletów, co nie przekłada się na podniesienie standardów podróżowania.

Zwracamy się do Samorządu Województwa Mazowieckiego o sprawdzenie jakości usług i kontrolę spółki oraz podjęcie kroków naprawczych mających na celu zwiększenie jakości usług Przewoźnika jak również podniesienie komfortu podróżujących, co może przynieść korzyści dla wszystkich

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Łukasz Rutka do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Facebook