Przywrócenie Jakuba Borkowskiego na Awangardę Piłkarską

Szanowna Administracjo Awangardy Piłkarskiej,

my niżej podpisani użytkownicy grupy dyskusyjnej nad którą to sprawujecie pieczę, domagamy się przywrócenia do naszego grona męża stanu, Polaka, Gruzina, patrioty, człowieka czynu, byłego administratora- Jakuba "Zvezdę" Borkowskiego.

Zdajemy sobie sprawę z tego, iż Jakub jest człowiekiem kontrowersyjnym i wzbudzającym skrajne emocje, jednakże jest to wielka osobowość, i jego obecność na Awangardzie Piłkarskiej z pewnością sprawi, że mityczny "poziom" wzrośnie, a jego posty o lidze gruzińskiej znajdą rzeszę fanów zarówno nowych, jak i starych, którzy z utęsknieniem czekają na powrót czasów świetności Awangardy.

Zwracamy się z prośbą o uszanowanie demokratycznego ustroju jaki, jeszcze, panuje w naszym kraju, i wysłuchanie woli ludu głodnego powrotu naszego druha z Katowic, zwanych również polskim Tbilisi. 

 

 

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Ewelina Szuba do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Facebook