TAK DLA RONDA NA SKRZYŻOWANIU DW631 Z ULICĄ GŁÓWNĄ I DWORKOWĄ W MARKACH

IMG_20210520_100429.jpgIMG_20210520_1004111.jpg

 

  1. Szanowni Państwo,
    Zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o poparcie inicjatywy budowy ronda na skrzyżowaniu ulic Głównej i Dworkowej z DW631 w Markach. Aktualnie w tym miejscu zaplanowano wybudowanie sygnalizacji świetlnej, jednakże my postulujemy za budową skrzyżowania o ruchu okrężnym - ronda. Jesteśmy przekonani, że inwestycja ta jest bezpieczniejsza i nie będzie generować zatorów na drogach w przeciwieństwie do sygnalizacji świetlnej. Rondo jest ponadto bezawaryjne i w naturalny sposób reguluje ruch pojazdów. Petycja będzie skierowana do Starosty Wołomińskiego Pana Adama Lubiaka, Wojewody Mazowieckiego Pana Konstantego Radzwiła, Dyrektora Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich Pana Tomasza Lewandowskiego, Ministerstwa Infrastruktury, Burmistrza Miasta Marki Pana Jacka Orycha, Burmistrzyni Miasta Kobyłka Pani Edyty Zbieć. Zachęcamy również do obejrzenia materiału filmowego w tej sprawie. https://m.youtube.com/watch?v=BjokbhSW1k0
  2. https://m.youtube.com/watch?v=YgCh7c9vMWg&feature=share
  3. Dziękujemy za podpisanie petycji

IMG_20210520_100346.jpgIMG_20210520_100411.jpg


Paweł Dąbrowski Tomasz Paciorek Łukasz Krzemiński    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Paweł Dąbrowski Tomasz Paciorek Łukasz Krzemiński do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...