LEKARZE NIE PO ZAWODÓWCE- LIST OTWARTY DO PREZYDENTA RZECZPOSPOLITEJ POLSKI
Komentarze
#807
Nie zgadzam się z obniżaniem jakości kształcenia przyszłych lekarzySebastian Sierpniak (Białystok, 2021-11-23)
#819
Nie zgadzam się na proponowane zmiany związane ze stażem podyplomowym.Licznerska Nina (Olsztyn, 2021-11-23)
#873
Zgadzam się z treścią powyższego listu.Anna Bukowska-Płatos (Radom, 2021-11-23)
#894
Jak lekarz po szkole zawodowej ma być odpowiedzialny za pacjentów jak my uczymy się tyle lat na studiach. Ja osobiście bałabym się iść do takiego lekarzaAgata Rosielewska (Rokietnica, 2021-11-23)
#934
Braki kadrowe nie są wytłumaczeniem obniżenia poziomu standardów w służbie zdrowia które nastąpią po wprowadzeniu tej ustawy. Poprawę służby zdrowia można osiągnąć poprzez inwestycję w technologię ułatwiającą i przyspieszającą pracę lekarzy która nie spowoduje spadku jakości usługJan Drugacz (Katowice, 2021-11-23)
#964
Ten pomysł to absurd.Szymon Niejadlik (Olesno, 2021-11-23)
#986
Pomysł kształcenia w PWSZ obniży poziom kształcenia lekarzy.Tomasz Karczewski (Płośnica, 2021-11-23)