LIST OTWARTY ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH W ZWIĄZKU Z WYNIKAMI NABORU DO PROGRAMU MKIDN MUZYKA NA ROK 2025
Komentarze
#3812
Podpisuję, ponieważ uważam, że gatunek muzyki nowej, alternatywnej, elektronicznej oraz wydarzenia jej promujące mają duży wpływ na podtrzymywanie rozwoju kultury oraz bezpośrednio umożliwiają ciekawe przeżycia w ludzkiej codzienności.Michał Kisielewicz (Kraków, 2025-03-26)
#3814
Zgadzam się w pełniMaciej Szkudlarek (Gdynia, 2025-03-26)
#3818
Muzyka elektroniczna i eksperymentalna jest kultutotwórcza, jednocząca pokolenia (mam 48lat), stanowi ważny znak czasów.Dominik Orpel (Warszawa, 2025-03-26)
#3819
Nie na to się umawialiśmy.Michał Piwowar (Katowice, 2025-03-26)
#3824
Podpisuje, ponieważ zależy mi na rozwoju muzyki elektronicznej w naszym krajuLukasz Bartosiewicz (Warszawa, 2025-03-26)
#3825
Podpisuje, ponieważ muzyka elektroniczna otworzyła przede mną największe horyzonty z jakichkolwiek gatunków i nie wyobrażam sobie żeby w dobie wpisania na listę dziedzictwa kulturowego imprez z taka muzyka w Berlinie wartościowe inicjatywy w Polsce nie miały żadnego dofinansowania.Agata Chorzępa (Wrocław, 2025-03-26)
#3828
muzyka jest dla mnie ważnym elementem kulturyKarolina Bachorowicz (Poznań, 2025-03-26)
#3831
Nie zgadzam się z tak żenującym poziomem oceny ważnych dla naszej kultury projektów !!!!Tomasz Gawroński (Katowice, 2025-03-26)
#3837
Mam prawo chcieć, aby publiczne pieniądze były przeznaczone na to na co chce.Marta Kotwica (Warszawa, 2025-03-26)
#3855
Jeżeli dzięki mojemu podpisowi ktoś z młodszego pokolenia otrzyma szansę spełniania się w muzyce, w co głęboko wierzę, wymaże to mój żal za to, że ja nigdy takiej nie miałem.Tomasz Gajda (Jaroszówka, 2025-03-28)
#3866
Podpisuje w imieniu spimr.eu w przekonaniu, że postępowe środowiska i inicjatywy muzyczne zdecydowanie wymagają znacznie większego wsparcia ze strony instytucji państwowych.Ewa Jakubowska (Warszawa, 2025-03-29)
#3874
Nikitsenka TatsianaTatsiana Nikitsenka (Warszawa, 2025-03-30)
#3891
Jestem artystą i w przyszłości chciałbym byc częścią tych festivaliKacper Cempa (Kielno, 2025-03-31)
#3898
Zgadzam się z treścią listu otwartego i jestem przeciwny niezgodnemu z założeniami konkursu rozstrzygnięciu.Paulina Pawlus (Katowice, 2025-04-01)
#3967
Podpisuję, ponieważ zgadzam się niepokojami i pytaniami zawartymi w petycji. Dotyczą także i mnie.Tony Kinsky (Warszawa, 2025-05-20)
#3968
Kocham Techno 💚Michał Składanek (Elbląg, 2025-05-20)
#3970
Muzyka niezależna zawsze w tym kraju ma pod górkę, a decydenci nie zadają sobie trudu sprawdzenia, jaki odbiór takie niezależne inicjatywy mają wśród młodych ludzi. Dlatego wspieram!Klaudia Pluta (Sosnowiec, 2025-06-25)
#3974
Chciałbym zagrać z wami set 1hour, czy możecie mnie ustawić w najbliższym czasie?Jimmy Flxx (Krakow, 2025-10-27)
#3976
Podpisuję bez żadnych wątpliwości.Janusz Lenkiewicz (Kosakowo, 2025-12-01)