Nauczyciel wychowania przedszkolnego to zawód – NIE dla zmian pod przykrywką ratowania systemu!
Komentarze
#1013
Do dzieci mają być osoby pełne kompetencji.Przedszkole to nie przechowalnia dzieci !
Elżbieta Radziak (Lipinki, 2025-07-08)
#1034
Podpisuję, ponieważ uważam niestosownym jest dopuszczanie do nauczania najmłodszych osób niewykwalifikowanych do pełnienia tej funkcji.Kacper Urwalski (Radom, 2025-07-08)
#1039
Wiem jak ciężka jest praca nauczyciela przedszkola wiem jak dzieci potrafią dać popalić ale również wiem ze taka ciocia musi włożyć swoje serce w wprowadzenie naszych pociech do dalszej szkoły i edukacjiJustyna Kozinska (Korytow, 2025-07-08)
#1062
Jestem nauczycielemMagdalena Warga (Ropienka, 2025-07-08)
#1069
Przedszkole to najważniejszy, najbardziej rozwojowy etap każdego dziecka i uważam, że w tym przypadku powinny pracować w placówkach przedszkolnych osoby, które mają ODPOWIEDNIE wykształcenie!!Jagoda Grzelak (Kępno, 2025-07-08)
#1071
Jestem zaniepokojona,że osoby bez odpowiedniego przygotowania będą mogły pracować w przedszkolu.Anna Lewicka (Wrocław, 2025-07-08)
#1083
Jestem nauczycielem w 1-3. Uważam, że w przedszkolu potrzebna jest wykwalifikowana kadra. Od tego zależy, jak przygotowane do kolejnego etapu kształcenia przychodzą dzieci.Ludmiła Szmaja (Kraków, 2025-07-08)
#1094
jestem nauczycielem edukacji wczesnoszkolnejDanuta Pokorska (Tuszyn, 2025-07-08)
#1116
Jestem nauczycielką wychowania przedszkolnegoAnna Malinowska (Zakopane, 2025-07-08)
#1125
Ponieważ nie zgadzam się aby osoby bez wykształcenia pedagogicznego uczyły dzieci w przedszkolu.Ewa Ceglarek (Pajęczno, 2025-07-08)
#1144
Jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego.Katarzyna Szczerba (Chrzanów, 2025-07-08)
#1160
Jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego i ten pomysł to bzduraKamila Pruszkowska-Stępień (Wola Mikorska, 2025-07-08)
#1161
Podpisuję, ponieważ nie zgadzam się z deregulacją pracy nauczycieli wychowania przedszkolnego ! Kolejny raz nauczyciele przedszkolni zostali upokorzeni, zdegradowani, pominięci. A gdzie w tym wszystkim są dzieci i ich dobro ?! Na szarym końcu! Po co były nam studia , ciągłe dokształcanie na studiach podyplomych , warsztatach i kursach ? Po co było nam zdawanie kolejnych stopni awansu zawodowego ?Dla mnie jest to dramat i zupełnie niezrozumiała decyzja rządzących !
Kamila Mielecka (Kielce, 2025-07-08)
#1164
Nie zgadzam się na takie traktowanie nauczycieli przedszkola!Anna Zdan (Wrocław, 2025-07-08)
#1178
Jestem nauczycielką przedszkola i nie wyobrażam sobie, by dzieci od najmłodszych lat były wychowywane i nauczane przez osoby bez gruntownego przygotowania do tej pracy.Aleksandra Porzeżyńska (Radziechowice Drugie, 2025-07-08)
#1190
Pracowałam zbyt długo na wyksztalcenie, aby byle jaka siksa mogła mnie zastąpić. Mam swoja wartoscMarika Złotorzyńska (Suwałki, 2025-07-08)
#1200
Kształcenie małych ludzi wymaga odpowiednich kwalifikacji i przygotowania!!!Edyta Schmid-Surgiel (Kielce, 2025-07-08)