Petycjeonline.com

Nauczyciel wychowania przedszkolnego to zawód – NIE dla zmian pod przykrywką ratowania systemu!

Komentarze

#1013

Do dzieci mają być osoby pełne kompetencji.
Przedszkole to nie przechowalnia dzieci !

Elżbieta Radziak (Lipinki, 2025-07-08)

#1034

Podpisuję, ponieważ uważam niestosownym jest dopuszczanie do nauczania najmłodszych osób niewykwalifikowanych do pełnienia tej funkcji.

Kacper Urwalski (Radom, 2025-07-08)

#1039

Wiem jak ciężka jest praca nauczyciela przedszkola wiem jak dzieci potrafią dać popalić ale również wiem ze taka ciocia musi włożyć swoje serce w wprowadzenie naszych pociech do dalszej szkoły i edukacji

Justyna Kozinska (Korytow, 2025-07-08)

#1062

Jestem nauczycielem

Magdalena Warga (Ropienka, 2025-07-08)

#1069

Przedszkole to najważniejszy, najbardziej rozwojowy etap każdego dziecka i uważam, że w tym przypadku powinny pracować w placówkach przedszkolnych osoby, które mają ODPOWIEDNIE wykształcenie!!

Jagoda Grzelak (Kępno, 2025-07-08)

#1071

Jestem zaniepokojona,że osoby bez odpowiedniego przygotowania będą mogły pracować w przedszkolu.

Anna Lewicka (Wrocław, 2025-07-08)

#1083

Jestem nauczycielem w 1-3. Uważam, że w przedszkolu potrzebna jest wykwalifikowana kadra. Od tego zależy, jak przygotowane do kolejnego etapu kształcenia przychodzą dzieci.

Ludmiła Szmaja (Kraków, 2025-07-08)

#1094

jestem nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej

Danuta Pokorska (Tuszyn, 2025-07-08)

#1116

Jestem nauczycielką wychowania przedszkolnego

Anna Malinowska (Zakopane, 2025-07-08)

#1125

Ponieważ nie zgadzam się aby osoby bez wykształcenia pedagogicznego uczyły dzieci w przedszkolu.

Ewa Ceglarek (Pajęczno, 2025-07-08)

#1144

Jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego.

Katarzyna Szczerba (Chrzanów, 2025-07-08)

#1160

Jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego i ten pomysł to bzdura

Kamila Pruszkowska-Stępień (Wola Mikorska, 2025-07-08)

#1161

Podpisuję, ponieważ nie zgadzam się z deregulacją pracy nauczycieli wychowania przedszkolnego ! Kolejny raz nauczyciele przedszkolni zostali upokorzeni, zdegradowani, pominięci. A gdzie w tym wszystkim są dzieci i ich dobro ?! Na szarym końcu! Po co były nam studia , ciągłe dokształcanie na studiach podyplomych , warsztatach i kursach ? Po co było nam zdawanie kolejnych stopni awansu zawodowego ?
Dla mnie jest to dramat i zupełnie niezrozumiała decyzja rządzących !

Kamila Mielecka (Kielce, 2025-07-08)

#1164

Nie zgadzam się na takie traktowanie nauczycieli przedszkola!

Anna Zdan (Wrocław, 2025-07-08)

#1178

Jestem nauczycielką przedszkola i nie wyobrażam sobie, by dzieci od najmłodszych lat były wychowywane i nauczane przez osoby bez gruntownego przygotowania do tej pracy.

Aleksandra Porzeżyńska (Radziechowice Drugie, 2025-07-08)

#1190

Pracowałam zbyt długo na wyksztalcenie, aby byle jaka siksa mogła mnie zastąpić. Mam swoja wartosc

Marika Złotorzyńska (Suwałki, 2025-07-08)

#1200

Kształcenie małych ludzi wymaga odpowiednich kwalifikacji i przygotowania!!!

Edyta Schmid-Surgiel (Kielce, 2025-07-08)