N!E dla Zakładu recyklingu odpadów tworzyw sztucznych w Kluczborku.
Komentarze
#206
Nie będzie niemiec w Polsce nas truł !Przemysław Liczbiński (Kluczbork, 2023-12-15)
#213
Nie chcę zanieczyszczeń powietrza w mojej gminie, nie wyobrażam sobie żyć i mieszkać obok takiego zakładu.Anita Siekaluk (Kluczbork, 2023-12-15)
#220
Podpisuję, ponieważ nawet jeśli bieżąca inwestycja nie będzie miała znaczącego wpływu na środowisko, to unoszący się zapach mocno utrudni spokojne funkcjonowanie mieszkańców w okolicy na co idealnym przykładem może być zamknięty już przez nieprawidłowości zakład w Trzebiszynie. Jednocześnie obawiam się, że zgoda na jedną inwestycję może otworzyć furtkę dla bardziej szkodliwych propozycji w przyszłości jak np. spalarnia śmieci.Bartosz Puk (Kluczbork, 2023-12-15)
#223
Mam dzieci , rodzinę z chorobami współistniejącymi, już im ciężko a co dopiero jak zaczną truć powietrze .Agnieszka Andrecka (Kluczbork, 2023-12-15)
#250
Podpisuję ponieważ taki zakład w mieście to jakieś nieporozumienie.Zdzislaw Siekaluk (Kluczbork, 2023-12-15)
#254
To jest nie poważne by wśród ludzi stawiać recykling to jest nieodpowiedzialne to powinno znajdować się jak najdalej od ludzi zamieszkującychSzymon Łopata (Kluczbork, 2023-12-15)
#290
Nie chce zeby w kluczborku smierdzialo plastikiem ,jest to tez złe dla środowiskaDanuta Gdula (Kluczbork, 2023-12-15)
#293
Michał Wójciak definitywnie MÓWI NIE mieszkam w Rotterdamie i widzę jaki jest to problem w mieście same śmietniki potrafią tak śmierdzieć że naprawdę zatruwają ludziom życieMichał Wójciak (Kluczbork, 2023-12-15)
#297
Chcę mieszkać w czystym środowisku i dbać o swoje miejsce zamieszkaniaMariola Winnicka (Kluczbork, 2023-12-15)
#299
Nie zgadzam się na spalarnie w gminie KluczborkRafak Tomiak (Kluczbork, 2023-12-15)
#300
Jestem przeciwnyTobiasz Widziszowski (Kluczbork, 2023-12-15)
#309
Agnieszka GburekAgnieszka Gburek (Kluczbork, 2023-12-15)
#316
Dość zaśmiecania gminy KluczborkRoman Maciborko (Kluczbork, 2023-12-15)
#317
To skandal żeby taka truciznę nam fundowaćBurmistrz do dymisji za takie popieranie
Precz z tą inwestycja
Jacek Guzowski (Kluczbork, 2023-12-15)
#320
NieKamila Kocel (Kluczbork, 2023-12-15)
#335
Miasto nie potrzebuje takiej inwestycji skala nie adekwatna do korzysci dla spoleczenstwaTomasz Sokolowski (Kluczbork, 2023-12-15)
#340
Nie zgadzam się na zanieczyszczanie miasta !!!Gosia Bereta (Kluczbork, 2023-12-15)
#349
Ponieważ mój dom rodzinny jest bardzo blisko, często tam bywam a na stałe mieszkają w nim moi rodzice. Martwię się o jakość powietrza oraz o spadek wartosci nieruchomości.Adam Dudziński (Łódź, 2023-12-15)
#352
Obawiam się zanieczyszczenia środowiska, skażenia wód gruntowych, hałasu - obniżenia komfortu życia. Dla nas i naszych dzieci, dla naszego zdrowia i bezpieczeństwa. Nie chce aby ten zakład powstał tu ani nigdzie w naszej gminie.Agnieszka Winnicka (Kluczbork, 2023-12-15)
#366
Mamy dość szkodliwych środowiskowo inwestycji w Kluczborku - ocynkownia. Jeśli inwestor ma dwie lokalizację w Niemczech (w co nie za bardzo wierzę), niech przetwarza plastiki w Niemczech. Proponowana lokalizacja jest bardzo blisko zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. W związku z powyższym nie powinna być realizowana.Leszek Skulski (Kluczbork, 2023-12-15)