Petycjeonline.com

N!E dla Zakładu recyklingu odpadów tworzyw sztucznych w Kluczborku.

Komentarze

#206

Nie będzie niemiec w Polsce nas truł !

Przemysław Liczbiński (Kluczbork, 2023-12-15)

#213

Nie chcę zanieczyszczeń powietrza w mojej gminie, nie wyobrażam sobie żyć i mieszkać obok takiego zakładu.

Anita Siekaluk (Kluczbork, 2023-12-15)

#220

Podpisuję, ponieważ nawet jeśli bieżąca inwestycja nie będzie miała znaczącego wpływu na środowisko, to unoszący się zapach mocno utrudni spokojne funkcjonowanie mieszkańców w okolicy na co idealnym przykładem może być zamknięty już przez nieprawidłowości zakład w Trzebiszynie. Jednocześnie obawiam się, że zgoda na jedną inwestycję może otworzyć furtkę dla bardziej szkodliwych propozycji w przyszłości jak np. spalarnia śmieci.

Bartosz Puk (Kluczbork, 2023-12-15)

#223

Mam dzieci , rodzinę z chorobami współistniejącymi, już im ciężko a co dopiero jak zaczną truć powietrze .

Agnieszka Andrecka (Kluczbork, 2023-12-15)

#250

Podpisuję ponieważ taki zakład w mieście to jakieś nieporozumienie.

Zdzislaw Siekaluk (Kluczbork, 2023-12-15)

#254

To jest nie poważne by wśród ludzi stawiać recykling to jest nieodpowiedzialne to powinno znajdować się jak najdalej od ludzi zamieszkujących

Szymon Łopata (Kluczbork, 2023-12-15)

#290

Nie chce zeby w kluczborku smierdzialo plastikiem ,jest to tez złe dla środowiska

Danuta Gdula (Kluczbork, 2023-12-15)

#293

Michał Wójciak definitywnie MÓWI NIE mieszkam w Rotterdamie i widzę jaki jest to problem w mieście same śmietniki potrafią tak śmierdzieć że naprawdę zatruwają ludziom życie

Michał Wójciak (Kluczbork, 2023-12-15)

#297

Chcę mieszkać w czystym środowisku i dbać o swoje miejsce zamieszkania

Mariola Winnicka (Kluczbork, 2023-12-15)

#299

Nie zgadzam się na spalarnie w gminie Kluczbork

Rafak Tomiak (Kluczbork, 2023-12-15)

#300

Jestem przeciwny

Tobiasz Widziszowski (Kluczbork, 2023-12-15)

#309

Agnieszka Gburek

Agnieszka Gburek (Kluczbork, 2023-12-15)

#316

Dość zaśmiecania gminy Kluczbork

Roman Maciborko (Kluczbork, 2023-12-15)

#317

To skandal żeby taka truciznę nam fundować
Burmistrz do dymisji za takie popieranie
Precz z tą inwestycja

Jacek Guzowski (Kluczbork, 2023-12-15)

#320

Nie

Kamila Kocel (Kluczbork, 2023-12-15)

#335

Miasto nie potrzebuje takiej inwestycji skala nie adekwatna do korzysci dla spoleczenstwa

Tomasz Sokolowski (Kluczbork, 2023-12-15)

#340

Nie zgadzam się na zanieczyszczanie miasta !!!

Gosia Bereta (Kluczbork, 2023-12-15)

#349

Ponieważ mój dom rodzinny jest bardzo blisko, często tam bywam a na stałe mieszkają w nim moi rodzice. Martwię się o jakość powietrza oraz o spadek wartosci nieruchomości.

Adam Dudziński (Łódź, 2023-12-15)

#352

Obawiam się zanieczyszczenia środowiska, skażenia wód gruntowych, hałasu - obniżenia komfortu życia. Dla nas i naszych dzieci, dla naszego zdrowia i bezpieczeństwa. Nie chce aby ten zakład powstał tu ani nigdzie w naszej gminie.

Agnieszka Winnicka (Kluczbork, 2023-12-15)

#366

Mamy dość szkodliwych środowiskowo inwestycji w Kluczborku - ocynkownia. Jeśli inwestor ma dwie lokalizację w Niemczech (w co nie za bardzo wierzę), niech przetwarza plastiki w Niemczech. Proponowana lokalizacja jest bardzo blisko zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. W związku z powyższym nie powinna być realizowana.

Leszek Skulski (Kluczbork, 2023-12-15)