Petycjeonline.com

Petycja mieszkańców gminy Wielowieś w sprawie pilnej poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego na skrzyżowaniu dróg wojewódzkich nr 901 i 907 w Wielowsi

Komentarze

#3

Ponieważ tu mieszkam

Piotr Bieniek (Dąbrówka, 2025-09-25)

#7

Naprawdę te skrzyżowanie jest bardzo niebezpieczne

Mateusz Szalla (Wielowieś, 2025-09-25)

#36

Codziennie przejeżdżam przez to skrzyżowanie i niejednokrotnie byłam świadkiem niebezpiecznych sytuacji w tym miejscu.

Anna Stręczek (Wielowieś, 2025-09-25)

#40

Skrzyżowanie jest niebezpieczne i mała widoczność od strony Kieleczki

Izabela Wiesner (Sieroty, 2025-09-25)

#78

Moja mama oraz kilku znajomych miało tam wypadek przez nieuważnych kierowców nie zatrzymujących sie na stopie

Nikodem Kiszkis (Krupski Młyn, 2025-09-25)

#83

Uważam że jest to miejsce w którym za dużo wypadków, widoczność jest fatalna a auta jeżdżą zbyt szybko. Oprócz tego zima bywa tam ślisko co potęguje niebezpieczenstwo.

Maciej Martyniak (Wielowieś, 2025-09-25)

#104

Uważam że skrzyżowanie jest niebezpieczne i powinno być tam rondo. Codziennie tam przejeżdżam z małymi dziećmi.

Karolina Łachecka-Baran (Radonia, 2025-09-25)

#105

Podpisuje ponieważ, jestem mieszkanką Wielowsi, codziennie przejeżdżam skrzyżowanie i niejednokrotnie jestem świadkiem łamania przepisów, niezatrzymywania się na znaku STOP, wymuszania pierwszeństwa oraz niedostosowania prędkości do ograniczenia. Skrzyżowanie jest tak skonstruowane, że jadąc droga Główną w stronę Błażejowic nie widać pojazdów nadjeżdżających od strony Zawadzkiego. Dodatkowo mało kto zatrzymuje się przed pasami dla pieszych jak ktoś chce przejść. Najlpeszym rozwiązaniem według mnie będzie rondo tak jak to ma miejsce w Pyskowicach przy Schenkerze.
Z wyrazami szacunku

Barbara Kołtowska (Wielowieś, 2025-09-25)

#125

Podpisuje ponieważ codziennie dojeżdżam tą drogą do pracy

Aneta Skiba (Pyskowice, 2025-09-25)

#131

Skrzyżowanie jest niebezpieczne, wielu moich znajomych miało tam nieprzyjemne sytuacje, które mogły spowodować tragedię.

Aleksandra Jurasz (Świbie, 2025-09-25)

#162

Uważam ze petycja powinna być spełniona w 100%. Na tym skrzyżowaniu jest bardzo dużo wypadków a ostatnio zginęły tam dzieci.

Martyna Zapała (Wielowieś, 2025-09-25)

#179

Za dużo wypadków na przedmiotowym skrzyżowaniu a obawiam się że to nie koniec.

Małgorzata Haduła (Wielowieś, 2025-09-25)

#188

Znam to skrzyżowanie, mieszkam w Wielowsi i uważam że jest niebezpieczne.

Katarzyna Zadworny (Wielowieś, 2025-09-25)

#190

Chce zadbać o bezpieczeństwo dziecka.

Sandra Garbowska (Wielowies, 2025-09-25)