Petycjeonline.com

Petycja w sprawie refundacji preparatu Corhydron 100 i 25 (proszek i rozpuszczalnik do sporządzania roztworu do wstrzykiwań)

Komentarze

#401

Jestem przyjaciółka osoby chorej na nadnercza

Sylwia Maślanka (Rzeszów, 2025-08-26)

#404

Bo jestem osobą chorą i potrzebuje tego by żyć

Eryk Sadzik (Kędzierzyn-Koźle, 2025-08-26)

#420

Jest to potrzebne

Karolina Święcicka (Ostrołęka, 2025-08-26)

#423

Ilona Kurasińska

Ilona Kurasińska (Łódź, 2025-08-26)

#433

Niech tym osobom żyje się lepiej

Patrycja Maciasz (Łopuszn, 2025-08-26)

#467

Powinien być refundowany

Agnieszka Flasza (Dąbrowa Górnicza, 2025-08-26)

#468

Podpisuje poniewaz jestem osoba chora na niedoczynność nadnerczy i chce byc traktowana powaznie przez lekarzy i osoby pracujace w sluzbie zdrowia. Leki powinny byc rwfundowane jak w innych Panstwach w Europie i Swiecie

Agnieszka Isaksen (Gdynia, 2025-08-26)

#484

Uważam, że zapewnienie refundowanego dostępu do tego leku jest obowiazkiem Państwa Polskiego, które powinno dbać o zdrowie i życie swoich obywateli

Grzegorz Gaj (Białobrzegi, 2025-08-26)

#499

To tak trzeba

Roman Cierpiałkowski (Puck, 2025-08-26)

#503

Zdrowie jest najważniejsze!

Bartosz Borkowski (Gdańsk, 2025-08-26)

#524

Choruję na chorobę Addisona.

MARZENA JANUSZEWSKA (Dąbrowa Górnicza, 2025-08-27)

#530

Moja znajoma używa tego leku i żyjąc w innym kraju miałaby go bezpłatnie

Agnieszka Walenciej (Białystok, 2025-08-27)

#573

Znam dziecko, które potrzebuje tej refundacji.

Halina Piechowiak (Poznań, 2025-08-27)

#580

To ważne.

Andrzejewska Katarzyna (Gdańsk, 2025-08-27)

#585

Solidaryzuje się z chorymi, mam chorą córkę i męża , wiem jakie środki potrzebne są gdy leków nie obejmuje refundacja, a konieczne jest ich podanie.

Klaudia Formella (Jastarnia, 2025-08-27)

#598

Mam córkę z NKN, chce by była bezpieczna. Ponadto jestem lekarzem, uważam że ci pacjenci powinni mieć dostęp do leku i móc go bez problemu otrzymać.

Patrycja Rojewska (Bydgoszcz, 2025-08-27)