Petycja w sprawie refundacji preparatu Corhydron 100 i 25 (proszek i rozpuszczalnik do sporządzania roztworu do wstrzykiwań)
Komentarze
#401
Jestem przyjaciółka osoby chorej na nadnerczaSylwia Maślanka (Rzeszów, 2025-08-26)
#404
Bo jestem osobą chorą i potrzebuje tego by żyćEryk Sadzik (Kędzierzyn-Koźle, 2025-08-26)
#420
Jest to potrzebneKarolina Święcicka (Ostrołęka, 2025-08-26)
#423
Ilona KurasińskaIlona Kurasińska (Łódź, 2025-08-26)
#433
Niech tym osobom żyje się lepiejPatrycja Maciasz (Łopuszn, 2025-08-26)
#467
Powinien być refundowanyAgnieszka Flasza (Dąbrowa Górnicza, 2025-08-26)
#468
Podpisuje poniewaz jestem osoba chora na niedoczynność nadnerczy i chce byc traktowana powaznie przez lekarzy i osoby pracujace w sluzbie zdrowia. Leki powinny byc rwfundowane jak w innych Panstwach w Europie i SwiecieAgnieszka Isaksen (Gdynia, 2025-08-26)
#484
Uważam, że zapewnienie refundowanego dostępu do tego leku jest obowiazkiem Państwa Polskiego, które powinno dbać o zdrowie i życie swoich obywateliGrzegorz Gaj (Białobrzegi, 2025-08-26)
#499
To tak trzebaRoman Cierpiałkowski (Puck, 2025-08-26)
#503
Zdrowie jest najważniejsze!Bartosz Borkowski (Gdańsk, 2025-08-26)
#524
Choruję na chorobę Addisona.MARZENA JANUSZEWSKA (Dąbrowa Górnicza, 2025-08-27)
#530
Moja znajoma używa tego leku i żyjąc w innym kraju miałaby go bezpłatnieAgnieszka Walenciej (Białystok, 2025-08-27)
#573
Znam dziecko, które potrzebuje tej refundacji.Halina Piechowiak (Poznań, 2025-08-27)
#580
To ważne.Andrzejewska Katarzyna (Gdańsk, 2025-08-27)
#585
Solidaryzuje się z chorymi, mam chorą córkę i męża , wiem jakie środki potrzebne są gdy leków nie obejmuje refundacja, a konieczne jest ich podanie.Klaudia Formella (Jastarnia, 2025-08-27)
#598
Mam córkę z NKN, chce by była bezpieczna. Ponadto jestem lekarzem, uważam że ci pacjenci powinni mieć dostęp do leku i móc go bez problemu otrzymać.Patrycja Rojewska (Bydgoszcz, 2025-08-27)