Petycjeonline.com

Sprzeciw wobec projektu utworzenia Centrum Integracji Cudzoziemców w Toruniu.

Komentarze

#2601

Mieszkam co jakiś czas w Berlinie i są już teraz dzielnice gdzie wieczorem nie puszczają się w nie nawet Niemcy.
To straszne żeby w swoim kraju czuć się zagrożonym i mało bezpiecznie .. nie chcę tego w Polsce . Za mocno walczyliśmy o nasz kraj, aby doprowadzić do takich sytuacjijakie mają miejsce w niektórych państwach.

Iwona D (Włocławek, 2025-05-17)

#2604

mam bardzo duże obawy, że migranci sprowadzą na ziemie polskie bardzo duże problemy tak jak w krajach zachodnich. Proszę, abyśmy pomagali im w ich państwach.

Izabela Gumała (Opole, 2025-05-17)

#2615

Nie chcę w Polsce tego co dzieje się za granicą!

Patryk Jagodziński (Bydgoszcz, 2025-05-19)

#2623

Bezpieczeństwo rodziny to co się dzieje to jakaś kpina

Piotr Kaleta (Bogatynia, 2025-05-20)

#2624

Pochodzę ze wsi pod Kriszwicą , często bywałem i nadal lubię odwiedzać to miasto . Nie chce żeby centra dla imigrantów powstawały w Polsce , w Toruniu, to nic dobrego . Nazywanie problemu nożownikow negatywnym wpływem na poczucie bezpieczeństwa jest co najmniej nie wystarczające .

Szymon Piekarski (Konin, 2025-05-20)

#2630

Polska powinna zostać Polska
🇵🇱 Polska

Michał Kluska (Gdańsk, 2025-05-21)

#2633

Nie wyobrażam sobie, żeby w Polsce za kilka lat była taka przestępczość jak na zachodzie!

Joanna Kwiecien (Pakosc, 2025-05-23)

#2652

Najlepiej niech wracają do siebie do kraju

Piotr Golc (Warszawa, 2025-05-31)

#2653

Podpisuje petycje ponieważ nie Pozwolę żeby imigranci doszło do Nysy mam dzieci i nie mam zamiaru wychodzić z mężem z domu na zakupy, po płacić rachunki itp ! Mam nadziej ze z tym ktoś zrobi porządek bo to co się dzieje w Polsce teraz jest TRAGEDIA !!!

Patrycja Raczek (Nysa, 2025-05-31)

#2654

Górna

Grażyna Górna (Paisley, 2025-05-31)

#2661

Jestem mieszkańcem i mam dzieci i chce czuć się bezpiecznie

Jarosław Połowniak (Toruń, 2025-06-04)

#2666

Żeby Polska była Polską 🇵🇱

Anna Łubińska (Wrocław, 2025-06-06)

#2676

Nie chce z żadnym miescie wsi cudzoziemców jako turystów do celów rekreacji zwiedzania ok jako naszych utrzymankow nie !

Dominika Sikora (Przyjaźń, 2025-06-10)

#2681

Nie zgadzam się na napływ imigrantów do Polski!!!!

Karolina Pajor-Kozioł (Kraków, 2025-06-13)

#2688

Podpisuję.

Kamila Trawińska Stępień (Toruń, 2025-06-15)

#2696

Podpisuje ponieważ chce by kraj w którym się wychowałam był bezpieczny

Wioleta Szozda (Ozimek, 2025-06-16)

#2699

Nie pozwolę zniszczyć swojej ojczyzny!!! Chce się czuć bezpieczna w swoim kraju. Nie o taką wolność walczyli moi dziadkowie.

Sylwia Jakoby (Żary, 2025-06-16)

#2704

Z szacunku do Naszych Ojców i Matek , i z miłości do naszych dzieci wybieram mój DOM , który nazywa się Polska.

Renata Olek (Poznań, 2025-06-17)

#2706

Podpisuję petycje bo chce bezpiecznej Polski dla moich dzieci!!!

Ewelina Król (Nawojowa, 2025-06-17)

#2707

Podpisuję, ponieważ nie chce widzieć , płacić na nich , imigrantów którzy nic nie wniosą dla kraju. A tylko będą wielkim problemem dla bezpieczeństwa. Chcę aby moje dzieci nie bały się chodzić po ulicach.

Piotr Żak (Warszawa, 2025-06-17)

#2709

Nie chcę w kraju , w którym się urodziłam , dorastałam, ciężko pracuje i wychowuje dzieci imigrantów.
Nie chcę ich utrzymywać , nie chce się bać o swoje i córek bezpieczeństwo.
Nie chcę chodzić z gazem lub paralizatorem w kieszeni. Nie chcę uzbrajać córek w takie rzeczy by tylko bezpiecznie wracały do domu ze szkoły, z pracy lub od rodziny i znajomych.
Nie tak wyobrażałam sobie życie w moim kraju!
Polska jest dla Polaków!!!
Przodkowie o nią walczyli.
Polska jest dla moich dzieci i wnuków a nie dla imigrantów!!!
Nie chcę by moje dzieci wyjeżchały z kraju by móc godnie i bezpiecznie żyć za granicą bo ktoś godzi się na ich napływ!!!

Dominika Łabędzka (Bydgoszcz, 2025-06-17)

#2716

Podpisuję się bo niechcę aby mój Kraj doznał takiej nędzy i niebespieczeństwa jakìm jest we Włoszech, ludzie tutaj się boją,emigrują do innych kraji,nie możemy dopóścić aby wysyłano nam osoby nie legalne tz.inżynierów bezrobotnych,przestępców skąd uciekają bo w ich krajach zgineli by w więzieniach albo ukarani śmiercią. MY CHCEMY POLSKĘ BESPIECZNĄ I CZYSTĄ♥️🇵🇱♥️💪💪💪👍

Renata Monika Koltun (Rzym, 2025-06-19)

#2720

inne kraje EU zostały zdewastowane pod każdy względem przez wpuszczenie obcych kulturowo migrantów. Chcę zachować Polskę dla przyszłych pokoleń.

Milena Karlińska-Nehrebecka (Kraków, 2025-06-19)

#2723

Jestem obywatelem Polski , mieszkam w niej jak i pracuję i nie bede żyła w niej razem z imigrantami !
Europa dla białych, Azja dla czarnych !
Mimo iż jestem z Podkarpacia, podpisze każdą petycję przeciwko imigrantom !
Jeżdżę jako kierowca zawodowy cięzarowką i wiem jak wygląda życie w innych krajach.
Strach spać, wychodzić i zyc.
Nie pozwólmy na to w Polsce !

Natalia Markowska (Kańczuga 37-220, 2025-06-19)

#2726

Podpisuję ponieważ nie chcę, aby mi obcy kulturowo ludzie zniszczyli moją Ojczyznę i chcę, aby moje dzieci i wnuki mogły żyć w normalnym, bezpiecznym kraju. Poza tym nie widzę powodu abyśmy jako Polacy mieli utrzymywać tysiące, a potem może i miliony darmozjadów.

Barbara Dudzińska (Siedlce, 2025-06-20)

#2742

Nie zgadza się z polityką która ma na celu przyjmowanie uchodźców ...tym bardziej w sposób absurdalny bez kontroli tak jak się to dzieję teraz ! Co więcej rządami jako obywatel polski i podatnik uszczelnienia granicy polsko niemieckiej i reakcji na skandaliczne podrzucanie imigrantów przez niemieckie służby !

Mateusz Mankowski (Włocławek, 2025-06-26)

#2745

Boję się o przyszłość naszych dzieci, żon, sióstr, naszego narodu.

Łukasz Misik (Łodygowice, 2025-06-28)

#2753

Nie chce nielegalnych imigrantów w Polsce

Paweł Nowak (Krakow, 2025-07-01)

#2755

Chce być wolnym i niezależnym człowiekiem.Nie być się wyjść z domu.i żyć jak chce a nie pod żądzami migrantow

Anna Baldys (Szczecin, 2025-07-02)

#2765

Podpisuje, ponieważ nie zgadzam się na jakichkolwiek imigrantów z poza granic pięknej biało-czerwonej Polski. Nie mieliśmy kolonii w Afryce więc nie jesteśmy im nic winni, dodatkowo widzimy w europie zachodniej jakie skutki niesie jakakolwiek imigracja czy to masowa czy pojedynczej jednostki. Polska dla Polaków.

Bartosz Jarząbek (Jelenia Góra, 2025-07-05)

#2766

Podpisuję petycję, ponieważ uchodźcy są nam obcy kulturowo, mentalnie i nie przyjeżdżają do Europy jako goście chcący się asymilować i akceptować nasze zasady lecz sieją chaos, przemoc.

Beata Bator (Ząbki, 2025-07-05)

#2767

Nie ma zgody mojej i mojej rodziny na przyjmowanie nielegalnych imigrantów !!!

Paweł Najdek (Slopanowo, 2025-07-06)

#2768

Ponieważ nie zgadzam się na założenie tego typu centrum w Toruniu i okolicach i w całym kujawsko pomorskim ! Stop imigracji !!

Mateusz Bochat (Toruń, 2025-07-06)

#2774

Mam dosyc emigrantow

Jacek Taisner (Halifax, 2025-07-06)

#2776

Mają swoją religię to mogą wyznawać ja u siebie a niekrzywdzic niewinne osoby.to ich wina że mają u siebie wojny,gdyby byli spokojni to by było inaczej

Kamil Kowalski (Grudziądz, 2025-07-06)

#2778

Nie zgadzam się na kolonizowanie mojego kraju. Reemigrant,17 lat za granicą. Od 8 lat w Polsce.

Dariusz Walasek (Koszalin, 2025-07-07)

#2784

Jestem przeciwko masowej nie kontrolowanej emigracji oraz ze wiekszosc emigrantow mlodzi meszczyzni ktorym za bardzo niechce sie pracowac tylko licza na social ,wiekszosc z nich bedzie chandlowala narkotykamia co za ty idzie to wzrost przestepczosci

Michal JANKOWSKI (Le bouscat, 2025-07-07)

#2793

Nie zgadzam się z decyzjami rządu tuska i jestem stanowczo przeciwny masowej migracji tubylców!
Pozdrawiam!!!

Mariusz Kaczmarczyk (Prabuty, 2025-07-09)

#2798

Nie chcę IMIGRANTÓW w moim Kraju!!!

Barbara Tenderenda (Szczecin, 2025-07-10)

#2799

Chcę by moje córki były bezpieczne

Erwina Polak (Roztoki, 2025-07-10)