Sprzeciw wobec projektu utworzenia Centrum Integracji Cudzoziemców w Toruniu.
Komentarze
#2601
Mieszkam co jakiś czas w Berlinie i są już teraz dzielnice gdzie wieczorem nie puszczają się w nie nawet Niemcy.To straszne żeby w swoim kraju czuć się zagrożonym i mało bezpiecznie .. nie chcę tego w Polsce . Za mocno walczyliśmy o nasz kraj, aby doprowadzić do takich sytuacjijakie mają miejsce w niektórych państwach.
Iwona D (Włocławek, 2025-05-17)
#2604
mam bardzo duże obawy, że migranci sprowadzą na ziemie polskie bardzo duże problemy tak jak w krajach zachodnich. Proszę, abyśmy pomagali im w ich państwach.Izabela Gumała (Opole, 2025-05-17)
#2615
Nie chcę w Polsce tego co dzieje się za granicą!Patryk Jagodziński (Bydgoszcz, 2025-05-19)
#2623
Bezpieczeństwo rodziny to co się dzieje to jakaś kpinaPiotr Kaleta (Bogatynia, 2025-05-20)
#2624
Pochodzę ze wsi pod Kriszwicą , często bywałem i nadal lubię odwiedzać to miasto . Nie chce żeby centra dla imigrantów powstawały w Polsce , w Toruniu, to nic dobrego . Nazywanie problemu nożownikow negatywnym wpływem na poczucie bezpieczeństwa jest co najmniej nie wystarczające .Szymon Piekarski (Konin, 2025-05-20)
#2630
Polska powinna zostać Polska🇵🇱 Polska
Michał Kluska (Gdańsk, 2025-05-21)
#2633
Nie wyobrażam sobie, żeby w Polsce za kilka lat była taka przestępczość jak na zachodzie!Joanna Kwiecien (Pakosc, 2025-05-23)
#2652
Najlepiej niech wracają do siebie do krajuPiotr Golc (Warszawa, 2025-05-31)
#2653
Podpisuje petycje ponieważ nie Pozwolę żeby imigranci doszło do Nysy mam dzieci i nie mam zamiaru wychodzić z mężem z domu na zakupy, po płacić rachunki itp ! Mam nadziej ze z tym ktoś zrobi porządek bo to co się dzieje w Polsce teraz jest TRAGEDIA !!!Patrycja Raczek (Nysa, 2025-05-31)
#2654
GórnaGrażyna Górna (Paisley, 2025-05-31)
#2661
Jestem mieszkańcem i mam dzieci i chce czuć się bezpiecznieJarosław Połowniak (Toruń, 2025-06-04)
#2666
Żeby Polska była Polską 🇵🇱Anna Łubińska (Wrocław, 2025-06-06)
#2676
Nie chce z żadnym miescie wsi cudzoziemców jako turystów do celów rekreacji zwiedzania ok jako naszych utrzymankow nie !Dominika Sikora (Przyjaźń, 2025-06-10)
#2681
Nie zgadzam się na napływ imigrantów do Polski!!!!Karolina Pajor-Kozioł (Kraków, 2025-06-13)
#2688
Podpisuję.Kamila Trawińska Stępień (Toruń, 2025-06-15)
#2696
Podpisuje ponieważ chce by kraj w którym się wychowałam był bezpiecznyWioleta Szozda (Ozimek, 2025-06-16)
#2699
Nie pozwolę zniszczyć swojej ojczyzny!!! Chce się czuć bezpieczna w swoim kraju. Nie o taką wolność walczyli moi dziadkowie.Sylwia Jakoby (Żary, 2025-06-16)
#2704
Z szacunku do Naszych Ojców i Matek , i z miłości do naszych dzieci wybieram mój DOM , który nazywa się Polska.Renata Olek (Poznań, 2025-06-17)
#2706
Podpisuję petycje bo chce bezpiecznej Polski dla moich dzieci!!!Ewelina Król (Nawojowa, 2025-06-17)
#2707
Podpisuję, ponieważ nie chce widzieć , płacić na nich , imigrantów którzy nic nie wniosą dla kraju. A tylko będą wielkim problemem dla bezpieczeństwa. Chcę aby moje dzieci nie bały się chodzić po ulicach.Piotr Żak (Warszawa, 2025-06-17)
#2709
Nie chcę w kraju , w którym się urodziłam , dorastałam, ciężko pracuje i wychowuje dzieci imigrantów.Nie chcę ich utrzymywać , nie chce się bać o swoje i córek bezpieczeństwo.
Nie chcę chodzić z gazem lub paralizatorem w kieszeni. Nie chcę uzbrajać córek w takie rzeczy by tylko bezpiecznie wracały do domu ze szkoły, z pracy lub od rodziny i znajomych.
Nie tak wyobrażałam sobie życie w moim kraju!
Polska jest dla Polaków!!!
Przodkowie o nią walczyli.
Polska jest dla moich dzieci i wnuków a nie dla imigrantów!!!
Nie chcę by moje dzieci wyjeżchały z kraju by móc godnie i bezpiecznie żyć za granicą bo ktoś godzi się na ich napływ!!!
Dominika Łabędzka (Bydgoszcz, 2025-06-17)
#2716
Podpisuję się bo niechcę aby mój Kraj doznał takiej nędzy i niebespieczeństwa jakìm jest we Włoszech, ludzie tutaj się boją,emigrują do innych kraji,nie możemy dopóścić aby wysyłano nam osoby nie legalne tz.inżynierów bezrobotnych,przestępców skąd uciekają bo w ich krajach zgineli by w więzieniach albo ukarani śmiercią. MY CHCEMY POLSKĘ BESPIECZNĄ I CZYSTĄ♥️🇵🇱♥️💪💪💪👍Renata Monika Koltun (Rzym, 2025-06-19)
#2720
inne kraje EU zostały zdewastowane pod każdy względem przez wpuszczenie obcych kulturowo migrantów. Chcę zachować Polskę dla przyszłych pokoleń.Milena Karlińska-Nehrebecka (Kraków, 2025-06-19)
#2723
Jestem obywatelem Polski , mieszkam w niej jak i pracuję i nie bede żyła w niej razem z imigrantami !Europa dla białych, Azja dla czarnych !
Mimo iż jestem z Podkarpacia, podpisze każdą petycję przeciwko imigrantom !
Jeżdżę jako kierowca zawodowy cięzarowką i wiem jak wygląda życie w innych krajach.
Strach spać, wychodzić i zyc.
Nie pozwólmy na to w Polsce !
Natalia Markowska (Kańczuga 37-220, 2025-06-19)
#2726
Podpisuję ponieważ nie chcę, aby mi obcy kulturowo ludzie zniszczyli moją Ojczyznę i chcę, aby moje dzieci i wnuki mogły żyć w normalnym, bezpiecznym kraju. Poza tym nie widzę powodu abyśmy jako Polacy mieli utrzymywać tysiące, a potem może i miliony darmozjadów.Barbara Dudzińska (Siedlce, 2025-06-20)
#2742
Nie zgadza się z polityką która ma na celu przyjmowanie uchodźców ...tym bardziej w sposób absurdalny bez kontroli tak jak się to dzieję teraz ! Co więcej rządami jako obywatel polski i podatnik uszczelnienia granicy polsko niemieckiej i reakcji na skandaliczne podrzucanie imigrantów przez niemieckie służby !Mateusz Mankowski (Włocławek, 2025-06-26)
#2745
Boję się o przyszłość naszych dzieci, żon, sióstr, naszego narodu.Łukasz Misik (Łodygowice, 2025-06-28)
#2753
Nie chce nielegalnych imigrantów w PolscePaweł Nowak (Krakow, 2025-07-01)
#2755
Chce być wolnym i niezależnym człowiekiem.Nie być się wyjść z domu.i żyć jak chce a nie pod żądzami migrantowAnna Baldys (Szczecin, 2025-07-02)
#2765
Podpisuje, ponieważ nie zgadzam się na jakichkolwiek imigrantów z poza granic pięknej biało-czerwonej Polski. Nie mieliśmy kolonii w Afryce więc nie jesteśmy im nic winni, dodatkowo widzimy w europie zachodniej jakie skutki niesie jakakolwiek imigracja czy to masowa czy pojedynczej jednostki. Polska dla Polaków.Bartosz Jarząbek (Jelenia Góra, 2025-07-05)
#2766
Podpisuję petycję, ponieważ uchodźcy są nam obcy kulturowo, mentalnie i nie przyjeżdżają do Europy jako goście chcący się asymilować i akceptować nasze zasady lecz sieją chaos, przemoc.Beata Bator (Ząbki, 2025-07-05)
#2767
Nie ma zgody mojej i mojej rodziny na przyjmowanie nielegalnych imigrantów !!!Paweł Najdek (Slopanowo, 2025-07-06)
#2768
Ponieważ nie zgadzam się na założenie tego typu centrum w Toruniu i okolicach i w całym kujawsko pomorskim ! Stop imigracji !!Mateusz Bochat (Toruń, 2025-07-06)
#2774
Mam dosyc emigrantowJacek Taisner (Halifax, 2025-07-06)
#2776
Mają swoją religię to mogą wyznawać ja u siebie a niekrzywdzic niewinne osoby.to ich wina że mają u siebie wojny,gdyby byli spokojni to by było inaczejKamil Kowalski (Grudziądz, 2025-07-06)
#2778
Nie zgadzam się na kolonizowanie mojego kraju. Reemigrant,17 lat za granicą. Od 8 lat w Polsce.Dariusz Walasek (Koszalin, 2025-07-07)
#2784
Jestem przeciwko masowej nie kontrolowanej emigracji oraz ze wiekszosc emigrantow mlodzi meszczyzni ktorym za bardzo niechce sie pracowac tylko licza na social ,wiekszosc z nich bedzie chandlowala narkotykamia co za ty idzie to wzrost przestepczosciMichal JANKOWSKI (Le bouscat, 2025-07-07)
#2793
Nie zgadzam się z decyzjami rządu tuska i jestem stanowczo przeciwny masowej migracji tubylców!Pozdrawiam!!!
Mariusz Kaczmarczyk (Prabuty, 2025-07-09)
#2798
Nie chcę IMIGRANTÓW w moim Kraju!!!Barbara Tenderenda (Szczecin, 2025-07-10)
#2799
Chcę by moje córki były bezpieczneErwina Polak (Roztoki, 2025-07-10)