Petycjeonline.com

Stop przemocy wobec medyków - medyczna niebieska karta, rejestr agresywnych pacjentów teraz!

Komentarze

#4012

Konieczne jest zapewnienie bezpieczeństwa lekarzom w pracy

Agnieszka Świat (Niedźwiedź, 2025-04-30)

#4034

Jestem medykiem i chce żyć

Mikołaj Mazur (Zielona Góra, 2025-04-30)

#4048

Poziom ochrony zapewniany przez państwo obywatelom, którzy gwarantują podstawy jego funkcjonowania: lekarzom, ratownikom, strażakom, policjantom, nauczycielem, urzędnikom i wielu innym jest porażająco niski.

Artur Gajko (Kraków, 2025-04-30)

#4069

Jestem lekarzem i nie chce bac sie pracowac

Marlena Piasecka (Staszow, 2025-04-30)

#4091

Wyrażam sprzeciw wobec agresji na osoby wykonujące zawody medyczne.

Magdalena Urbańska-Pawlicka (Włocławek, 2025-04-30)

#4148

Jestem medykiem. Boję się o własne zdrowie i życie.

Małgorzata Mikołajczyk (Skórzewo, 2025-04-30)

#4164

Jestem studentem ratownictwa medycznego i pracuję jako sanitariusz na SOR i widzę, że są agresywne sytuacje

Łukasz Kaźmierczak (Ruszowice, 2025-04-30)

#4195

Jestem pielęgniarką i obawiam się o własne życie będąc na dyżurze bo pacjenci są coraz to bardziej agresywni i niecierpliwi co przejawia się właśnie agresja słowną i niestety fizyczną. My ratujemy życie pacjentom a KTO URATUJE MOJE ŻYCIE PRZED PACJENTEM!!! My też mamy swoje rodziny dzieci.

Magday Kwiatkowska (Warszawa, 2025-04-30)