Stop przemocy wobec medyków - medyczna niebieska karta, rejestr agresywnych pacjentów teraz!
Komentarze
#4012
Konieczne jest zapewnienie bezpieczeństwa lekarzom w pracyAgnieszka Świat (Niedźwiedź, 2025-04-30)
#4034
Jestem medykiem i chce żyćMikołaj Mazur (Zielona Góra, 2025-04-30)
#4048
Poziom ochrony zapewniany przez państwo obywatelom, którzy gwarantują podstawy jego funkcjonowania: lekarzom, ratownikom, strażakom, policjantom, nauczycielem, urzędnikom i wielu innym jest porażająco niski.Artur Gajko (Kraków, 2025-04-30)
#4069
Jestem lekarzem i nie chce bac sie pracowacMarlena Piasecka (Staszow, 2025-04-30)
#4091
Wyrażam sprzeciw wobec agresji na osoby wykonujące zawody medyczne.Magdalena Urbańska-Pawlicka (Włocławek, 2025-04-30)
#4148
Jestem medykiem. Boję się o własne zdrowie i życie.Małgorzata Mikołajczyk (Skórzewo, 2025-04-30)
#4164
Jestem studentem ratownictwa medycznego i pracuję jako sanitariusz na SOR i widzę, że są agresywne sytuacjeŁukasz Kaźmierczak (Ruszowice, 2025-04-30)
#4195
Jestem pielęgniarką i obawiam się o własne życie będąc na dyżurze bo pacjenci są coraz to bardziej agresywni i niecierpliwi co przejawia się właśnie agresja słowną i niestety fizyczną. My ratujemy życie pacjentom a KTO URATUJE MOJE ŻYCIE PRZED PACJENTEM!!! My też mamy swoje rodziny dzieci.Magday Kwiatkowska (Warszawa, 2025-04-30)