Stop przemocy wobec medyków - medyczna niebieska karta, rejestr agresywnych pacjentów teraz!
Komentarze
#4218
życie personelu medycznego i ich bezpieczeństwo są bardzo ważne.Jadwiga Ozdoba (Kielce, 2025-04-30)
#4222
Bywam pacjentką, przychodzę do lekarzy po pomoc, liczę na ich wiedzę i życzliwą troskę.Nie do pomyślenia jest by lekarz miał się obawiać pacjenta.
Stop agresji !
Lucyna Efler (Chełm, 2025-04-30)
#4235
Boję się o moje i kolegów zdrowie i życieAnna Jach Sanchez (Kraków, 2025-04-30)
#4250
Walczę o swoje i swoich kolegów bezpieczeństwoJustyna Piasny (Rogoźnik, 2025-04-30)
#4262
Anna KozłowskaAnna Kozłowska (Przemyśl, 2025-04-30)
#4283
Nie zgadzam się na przemoc i agresję wobec personelu medycznegoPaulina Szewczyk (Lublin, 2025-04-30)
#4319
Jestem lekarzem i jeżeli nie podejmiecie stosownych kroków, wyjadę z tego kraju. To się w głowie nie mieści, żeby zdrowie personelu medycznego nie było wystarczająco chronione, żeby jakiś psychopata miał możliwość zrobienia czegoś takiego jak ten wariat z Krakowa.Krzysztof Patyk (Września, 2025-04-30)
#4346
Eskalacja agresji wobec personelu medycznego jest porażająca. Należy przywrócić poczucie bezpieczeństwa i szacunek do medyka, człowieka, do życia ludzkiego. PielęgniarkaMartyna Sztobryn (Gościszów, 2025-04-30)
#4351
W Ochronie Zdrowia pracuję od 40 lat i widzę zmiany na złe. Pacjenci są coraz bardziej roszczeniowi i agresywni.Urszula Mamorska (Leszno, 2025-04-30)
#4389
Trzeba chronić Medyków!Patrycja Łyżwa (Głogów, 2025-04-30)