Petycjeonline.com

Stop przemocy wobec medyków - medyczna niebieska karta, rejestr agresywnych pacjentów teraz!

Komentarze

#4218

życie personelu medycznego i ich bezpieczeństwo są bardzo ważne.

Jadwiga Ozdoba (Kielce, 2025-04-30)

#4222

Bywam pacjentką, przychodzę do lekarzy po pomoc, liczę na ich wiedzę i życzliwą troskę.
Nie do pomyślenia jest by lekarz miał się obawiać pacjenta.
Stop agresji !

Lucyna Efler (Chełm, 2025-04-30)

#4235

Boję się o moje i kolegów zdrowie i życie

Anna Jach Sanchez (Kraków, 2025-04-30)

#4250

Walczę o swoje i swoich kolegów bezpieczeństwo

Justyna Piasny (Rogoźnik, 2025-04-30)

#4262

Anna Kozłowska

Anna Kozłowska (Przemyśl, 2025-04-30)

#4283

Nie zgadzam się na przemoc i agresję wobec personelu medycznego

Paulina Szewczyk (Lublin, 2025-04-30)

#4319

Jestem lekarzem i jeżeli nie podejmiecie stosownych kroków, wyjadę z tego kraju. To się w głowie nie mieści, żeby zdrowie personelu medycznego nie było wystarczająco chronione, żeby jakiś psychopata miał możliwość zrobienia czegoś takiego jak ten wariat z Krakowa.

Krzysztof Patyk (Września, 2025-04-30)

#4346

Eskalacja agresji wobec personelu medycznego jest porażająca. Należy przywrócić poczucie bezpieczeństwa i szacunek do medyka, człowieka, do życia ludzkiego. Pielęgniarka

Martyna Sztobryn (Gościszów, 2025-04-30)

#4351

W Ochronie Zdrowia pracuję od 40 lat i widzę zmiany na złe. Pacjenci są coraz bardziej roszczeniowi i agresywni.

Urszula Mamorska (Leszno, 2025-04-30)

#4389

Trzeba chronić Medyków!

Patrycja Łyżwa (Głogów, 2025-04-30)